Skocz do zawartości

Skoki pingu


rafal1990

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli masz problem z jakimś konkretnym serwerem, to daj na niego namiar. Pingi masz dosyć wysokie (40 ms), ale stabilne, więc nie widzę tutaj problemu. Możesz pro forma wykonać dwie rzeczy.

 

Zrestartuj modem. W tym celu odłącz od niego zasilanie na kilkanaście sekund, potem podłącz ponownie i pozwól mu się uruchomić.

 

Następnie Start -> Programy -> Akcesoria -> prawym na: Wiersz polecenia -> Uruchom jako administrator.

Wpisz w otwarte okno komendę netsh int ip reset reset.log i po jej wykonaniu uruchom ponownie komputer.

Odnośnik do komentarza

A te spadki skoki fps oraz pingu mogą mieć coś wspólnego z tym,że coś komputer czasem ma lekkie zawieszki? Dokładniej mówiąc czasem dłużej ląduje np grę.Po chwili się odwiesza i działa prawidłowo.Zauważyłem również,że procesor dziwnie "skaczę" od 800 mhz do 3400. Nawet jak nic nie jest włączone.Dlatego uprzejmię proszę o sprawdzenie komputera pod względem Hardware oraz wirusów zamieszczam odpowiednie logi.

http://wklej.org/id/890857/

http://wklej.org/id/890858/

 

http://wklej.org/id/890859/

Odnośnik do komentarza

Niestety nie znajduje mi dysku wypaliłem na płytkę uruchomiłem i tam gdzię się wybiera dysk nie mam żadnego.Na dodatek zauważyłem ,że wszystkie foldery na komputerze mam " tylko do odczytu".Malwarebytes znalazł 2 wirusy.

 

 

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Microsoft\msess.exe (Heuristics.Shuriken) -> Usuń po ponownym uruchomieniu.

C:\Users\xxx\AppData\Roaming\Identities\msess.exe (Heuristics.Shuriken) -> Dodanie do kwarantanny i usunięcie pliku zakończyły się powodzeniem.

Odnośnik do komentarza

DawidS28, ucieszysz się. :P Przerzucam z powrotem. W raportach OTL brak oznak infekcji.

 

 

Na dodatek zauważyłem ,że wszystkie foldery na komputerze mam " tylko do odczytu".

 

Konkretnie: jakie i gdzie? A z "wszystkimi" to przesadziłeś, przecież został podany log z OTL i widać że mnóstwo katalogów nie ma atrybutu "R" (Read-only").

 

 

Zauważyłem również,że procesor dziwnie "skaczę" (...) Nawet jak nic nie jest włączone.

 

"Nic nie jest włączone" = nawet jeśli nic ręcznie nie włączasz działa całkiem sporo rzeczy (usługi / sterowniki aplikacji zewnętrznych). Do sprawdzenia potencjalny wpływ AVG2013. Ponadto, pozbyłabym się Splashtop Connect for Firefox + Splashtop Connect IE.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

http://zapodaj.net/1...941e22.jpg.html

http://zapodaj.net/3...98e18f.jpg.html

 

Ok zrobiłem.

Mam jeszcze pytanie co mam zrobić z tym pliki do odczytu gdyż nie mogę edytować ustawień gier.

 

@edit.

Próbowałem nawet przez tryb awaryjny oraz przez administratora ale nie mogę odznaczyć żadnego folderu który jest tylko do odczytu.Jest napisane ,że mam brak uprawnień jak daje kontynuuj jako administrator wyskakuje wystąpił błąd podczas stosowania atrybutów do pliku.Wydaje mi się ,żę to jest wina długich reakcji komputera na uruchamianie różnych gier oraz programów.Próbowałem już wszystkich znanych mi rzeczy aby odblokować to ale nie mam uprawnień.poza tym żaden użytkownik nie ma pełnej kontroli.Ciekawi mnie to czy to z mojej winy się tak zrobiło gdyż nie zauważyłem niczego niepokojącego ani nie wykonywałem operacji związanych z tym.

Odnośnik do komentarza

Witam można mnie przenieść do odpowiedniego działu wydaje mi się,że to nie jest wina sieci a faktu,że powstały błędy z kontami użytkownika.Przy niektórych plikach exe jest napisane " plik może pochodzić z innego konta lub komputera " coś podobnego.. Punktów przywracania nie mam z własnej głupoty ponieważ nie odznaczyłem w ccleaner. Patrzyłem w control userpasswords2 i tam mam konto administratora,a gdy ce coś usunąć muszę podawać prawda administratora .Konto administratora to samo dałem " net user Administrator /active:yes " zalogowałem się i tam również nie mogłem dać pełnych uprawnień dla swojego konta.Wydaję mi się ,że to jest przyczyną tak długich reakcji komputera na uruchomienie programów.

Odnośnik do komentarza
Witam można mnie przenieść do odpowiedniego działu wydaje mi się,że to nie jest wina sieci a faktu,że powstały błędy z kontami użytkownika.

 

Nie sądzę.

 

 

Przy niektórych plikach exe jest napisane " plik może pochodzić z innego konta lub komputera " coś podobnego..

 

To normalne: KLIK. Patrz tam na opis "Strumienie Zone.Identifier".

 

 

Patrzyłem w control userpasswords2 i tam mam konto administratora,a gdy ce coś usunąć muszę podawać prawda administratora .Konto administratora to samo dałem " net user Administrator /active:yes " zalogowałem się i tam również nie mogłem dać pełnych uprawnień dla swojego konta.

 

Jeśli jest włączony UAC, konto administracyjne użytkownika działa na obliżonych uprawnieniach. A nawet jeśli nie ma UAC, to i tak w systemie Vista i Windows 7 jest wiele miejsc ograniczonych, gdzie nawet administratorzy nie mają dostępu. Jest to ochrona systemu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Źle sprecyzowałem ping już mam w normie po reinstalacji tego co mi zaleciłaś oraz Avg wszystko jest ok . Teraz mam problem z tymi kontami użytkownika. Jak gram nie mogę zapisać gier gdyż nie tworzą się pliki zapisu w moich dokumentach. Gdy chce odznaczyć w moich dokumentach tylko do odczytu to wszystko ok działa da radę tylko po sekundzie znów folder jest tylko do odczytu natomiast w program filles nie mogę zmienić nazwy ( nawet nie mam takiej opcji ) a gdy odznaczam tylko do odczytu wyskakuje wspomniany wcześniej błąd."wystąpił błąd podczas stosowania atrybutów do pliku" chciałbym aby dało radę rozwiązać problem bez formatowania i to jest priorytetowa sprawa dla mnie.Czekam na dalsze wskazówki.

Odnośnik do komentarza

Zostaw te operacje, bo sobie coś zepsujesz, to wszystko jest normalne:

 

 

Gdy chce odznaczyć w moich dokumentach tylko do odczytu to wszystko ok działa da radę tylko po sekundzie znów folder jest tylko do odczytu

 

To jest prawidłowe ustawienie systemu. Moje Dokumenty mają atrybut "Tylko do odczytu". Tak jest również w moim systemie.

 

 

natomiast w program filles nie mogę zmienić nazwy ( nawet nie mam takiej opcji ) a gdy odznaczam tylko do odczytu wyskakuje wspomniany wcześniej błąd."wystąpił błąd podczas stosowania atrybutów do pliku"

 

Dzięki Bogu nie ma opcji zmiany nazwy C:\Program files (jest to prawidłowe: tak właśnie ma być), bo byś się uziemił, wszystkie programy przestałyby działać. Folder C:\Program files domyślnie w systemie Windows 7 również ma atrybut "Tylko do odczytu" i tego nie należy zmieniać.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...