Skocz do zawartości

Skoki pingu.


Daro123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dwóch tygodni mam problem z pingiem, mianowicie skacze on od czasu do czasu do 1200~ np w grach typu league of legends czy battlefield 2

Internet mam radiowy, ale nigdy takich problemów nie było ok. 2 lata

Admina sieci już o tym powiadomiłem, ale chcę też upewnić się czy to nie wina mojego kompa.

Dodaje też plik z net-loga

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ponownie, chciałem sie zapytać jeszcze czym moge przeskanowac komputer, abym upewnil się czy nie mam jakiegoś "syfu" przez który spowalnia mi internet np. wirusy i jeszcze chciałem zapytać czy rootkity mogą spowalniać net, bo jak restartował mi sie komputer to wydawalo mi sie, że widziałem ramke ze avast cos tam wykryl, ale nic nie zdarzylem zrobic, bo komputer już się zaczął restartować. Po ponownym uruchomieniu już nic nie wyskoczyło.

Przepraszam też za podwójny post, ale chcę odswieżyć temat. (win 7 64 bit)

Odnośnik do komentarza

Witam.

Mam problem, mianowicie od jakichś 10 dni ping zaczął skakać mi do ok.1200. Rozmawialem z adminem sieci i mowi, że monitoruje sytuacje i bla bla, ale nic się nie zmienia.

Chciałem się dowiedzieć czy czasem to nie wina mojego komputera, bo koledzy którzy mają internet od tego samego dostawcy nie maja tych problemów.

Nie wiem też czy czasem nie siedzi mi w komputerze jakiś wirus czy coś, bo przy ostatnim restartowaniu kompa zdawalo mi sie ze wyskoczylo okienko od avasta chyba z rootkitami czy coś, nie zobaczylem dokładnie bo już się komputera zaczął restartowac :(

Załączam potrzebne logi. win 7 64 bit

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza

Właściwy temat pingu jest w Sieciach, temat doklejam do poprzedniego, bo uważam, że nie ma sensu prowadzić dyskusji w dwóch tematach, a ja mam mało do powiedzenia. W podanych tu logach brak oznak infekcji w rozumieniu trojanów, jest tylko adware. Na wszelki wypadek sprawdź czy widzi coś Kaspersky TDSSKiller. Jeśli nic, to nie jest to kwestia infekcji. I doczyść sobie adware (patrz w spoiler).

 

 

 

1. Odinstaluj adware Browser Manager, LiveVDO plugin 1.3 (tak, ta wtyczka to źródło śmietniska).

 

2. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Delete.

 

3. Wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

4. Otwórz Notatnik i wklej w nim:

 

Windows Registry Editor Version 5.00
 
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Backup.Old.Start Page"=-
"bProtector Start Page"=-
"BrowserMngr Start Page"=-
"Start Page"="about:blank"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\Main]
"Start Page"="about:blank"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}]
@="Bing"
"URL"="http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&FORM=IE8SRC"
"DisplayName"="@ieframe.dll,-12512"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"Backup.Old.DefaultScope"=-
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}]
@="Bing"
"URL"="http://www.bing.com/search?q={searchTerms}&FORM=IE8SRC"
"DisplayName"="@ieframe.dll,-12512"
 
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
"Backup.Old.DefaultScope"=-
"bProtectorDefaultScope"=-
"BrowserMngrDefaultScope"=-
"DefaultScope"="{0633EE93-D776-472f-A0FF-E1416B8B2E3A}"
 
[-HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{70BA4703-AF35-48E5-8CF6-3EC68297CA72}]
 
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes\{65EBBD96-6831-20DD-129A-5D1AA32C2629}]
 
[-HKEY_USERS\.DEFAULT\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]
 
[-HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Internet Explorer\SearchScopes]

 

Z menu Notatnika > Plik > Zapisz jako > Ustaw rozszerzenie na Wszystkie pliki > Zapisz jako FIX.REG

 

Kliknij prawym na plik i wybierz opcję Scal. Potwierdź import do rejestru.

 

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...