Skocz do zawartości

WMP12 - Jak go zmusić aby zawsze wyświetlał listę plików


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Skoro stale modyfikujesz stan listy odtwarzania to nic dziwnego. Zwłaszcze ze list nie zapisujesz. Program nie moze nanosić zmian automatycznie. A monitorowanie folderów z muzyka masz zaznaczone?

W tej chwili specjalnie uruchomiłem WMP 11 ustawiłem przykładową liste (kilka utworów) dałem jej nazwe, żeby mi nie zgineła. Do tych kilku utworów dołożyłem, kolejne dwa i zapisałem lista jest stale obecna i znajdują sie na niej dodane utwory.Mozna słuchać w kółko. Ale zawsze po dodaniu kolejnych musisz ją zapisać. Wtedy będzie stale obecna.

Odnośnik do komentarza

Już znalazłem. Ta opcja znajduje się w zakładce Organizuj - oczywiście WMP12. Przepraszam za błędne podanie wersji w temacie.

Po zaznaczeniu Pokaż listę wszystko jest tak jak chciałem.

 

EDYTA

Niestety. Po około godzinie lista znikła. Znaczy to, że gdzieś w rejestrze jest zapisany czas wyświetlania.

 

Zauważyłem następne zjawisko. Lista znika przy plikach wmv a pojawia się ponownie przy mp3 i mp4.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Belfegor:

 

Update for Windows 7 Beta for x64-based Systems (KB961367)

 

Poza tym nie wiem co ta łata ma mieć tu wspólnego z ... listą odtwarzania.

 

http://windows7center.com/news/microsoft-issues-fix-for-windows-7-mp3-corruption-bug-kb961367/

 

 

wieslaw531

 

Niestety. Po około godzinie lista znikła. Znaczy to, że gdzieś w rejestrze jest zapisany czas wyświetlania.

 

Zauważyłem następne zjawisko. Lista znika przy plikach wmv a pojawia się ponownie przy mp3 i mp4.

 

Pytanie: czy historia jest w ogóle zapisywana / nie jest czyszczona może czymś? Na początek, jak są ustawione te dwie opcje w WMP12:

 

Organizuj > Opcje > Prywatność > Przechowuj i wyświetlaj listę .... Listy odtwarzania są zaptaszkowane?

 

Organizuj > Dostosuj okienko nawigacji > Listy odtwarzania są ustawione na pokazywanie ostatnich 5 czy Wszystkich?

 

 

PS. Zmieniam tytuł tematu, wstawiając odpowiednią wersję odtwarzacza.

 

.

Odnośnik do komentarza

Organizuj > Opcje > Prywatność > Przechowuj i wyświetlaj listę .... Listy odtwarzania są zaptaszkowane?

Tak.

 

Organizuj > Dostosuj okienko nawigacji > Listy odtwarzania są ustawione na pokazywanie ostatnich 5 czy Wszystkich?

Zaptaszkowane ostatnie 5.

 

PS. Zmieniam tytuł tematu, wstawiając odpowiednią wersję odtwarzacza.

 

Dziękuję i przepraszam za pomyłkę. Zasugerowałem się Vistą.

 

Oczywiście problem proszę traktować jako mało ważny. Mogę z tym żyć ale jeśli można inaczej to poproszę o wskazówki.

Czasami lubię jak w tle mogę czegoś posłuchać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...