Skocz do zawartości

Houdini

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Houdini

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Podejrzewam że to zasługa Patchguarda. Wiele dobrych programów zabezpieczających przez niego nie działa na systemach x64 lub są mocno okrojone.
 2. Houdini

  Alternatywny skin

  Jak dla mnie najładniejsze to: baisik, Checkered.
 3. Do wygodnego ściągania wszelkich pików po zbuforowaniu w przeglądarce można też użyć bezinstalacyjnych programów: video: http://www.nirsoft.net/utils/video_cache_view.html wszystkie zbuforowane pliki: http://www.nirsoft.net/utils/mozilla_cache_viewer.html http://www.nirsoft.net/utils/opera_cache_view.html http://www.nirsoft.net/utils/chrome_cache_view.html
 4. Ciekawe w ilu % te strony się pokrywają
 5. Hmm dziwne, używam MD, korzystam ze skrótów "shutdown.exe -r -t 00" i "shutdown.exe -s -t 00" i nie miałem żadnych problemów z tym hipsem, nauczył się i tyle.
 6. Szukałem jakiś czas temu samodzielnego HIPSa i trafiłem na MD. Pomimo tego że to wyrób Chiński i można mieć jakieś obawy trafił w moje potrzeby idealnie. Oby dalej się rozwijał.
 7. Houdini

  Twój pulpit

  A tak wygląda mój pulpit
 8. Moje 10 typów: - serial Kompania braci - Czas Apokalipsy - Full Metal Jacket - Wróg u Bram - Na Zachodzie bez zmian - Ofiary wojny - Cienka Czerwona Linia - Pluton - Snajper - Łowca Jeleni
 9. Witam wszystkich. Z przyjemnością bym przywitał DefenseWall'a na moim PC.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...