Skocz do zawartości

bierni

Użytkownicy
 • Postów

  67
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. trzeba trochę odkurzyć wątek http://www.youtube.com/watch?v=WeQlbfZ0hMk I'm not that innocent, Oh baby, baby
 2. panowie - spójrzcie sobie na wynik np. Aviry kolumna wertykalna (Gamethief) - na 4190, 4195 wykrytych - wystarczy spojrzeć i się zorientować, iż to taka złośliwa uwaga i w tym wypadku jest powyżej 100% - z FP czy nie ale jest.
 3. przecież nikt się tu nie kłóci a do pracy się niedługo zabieramy przy czym należy zaznaczyć, że "niedługo" jest bardzo względnym pojęciem
 4. Szanowny Panie Wiesławie - you steal my shit! poza tym mój dział też zarasta pajęczyną
 5. obrażany i poniżany zostałem zmuszony do podjęcia się kolejnej recenzji. moim pytaniem jest tylko czy ktoś z was ma jakieś specjalne życzenia czy mam przedstawić listę np. 3 kandydatów i w drodze demokratycznych wyborów wybierzemy coś wspólnie? tak więc czekam 3 dni na wasze propozycje - później ja rzucę coś od siebie.
 6. Nie pij piwa kotku sama, i nie słuchaj tego pana, ja swą ręką Tobie służę, Cię przeniosę przez kałużę, bawić się będziemy sami, pijąc piwko pod drzewami, noc spędzimy bardzo miło, i na tyle to by było, Swą odpowiedź racz mi dać, bo nie będę mógł ja spać.
 7. to może jakieś warty zrobimy? ktoś musi obudzić Pana Wiesława, gdy ta chwila nadejdzie - takie momenty nie zdarzają się codziennie.
 8. to co baby, idziemy? służę ramieniem oraz dowolnymi, wybranymi przez Ciebie częściami ciała.
 9. chciałbym powiedzieć, że się wzruszyłem... ale nie potrafię kłamać.
 10. to jest właśnie miłość panowie.
 11. Maar natuurlijk! Ik denk dat ik naar het toilet...
 12. Gienio - dopiero zauważyłem wpis. O takie rzeczy to już musisz mauśkę pytać bo ja nie mam w tej kwestii nic do powiedzenia. Ale bardzo chętnie wezmę od Ciebie te licencje i może zorganizujemy jakiś konkurs wspólnie?
 13. skoro będę musiał walczyć o posiłek - to niech tak będzie. jedyny pojedynek na jaki się zgadzam to walka wręcz nago.
 14. Astaroth czy my na pewno mówimy o tych samych piersiach? bo mi chodzi o te z kury
×
×
 • Dodaj nową pozycję...