Skocz do zawartości

Microsofter

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Microsofter

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

557 wyświetleń profilu
 1. Microsofter

  Zamiana systemów

  Słuszna uwaga. Tylko że wtedy oryginalnego dysku już nie ma. Odepnij wszystkie oprócz systemowego i przekonasz się, czy to dobry trop. O ile sięgam pamięcią, to 2000 nie chciał mi działać skopiowany na drugi dysk. Tak jakby szukał czegoś po identyfikatorze, a nie tylko po literze C. Od tamtej pory dałem sobie spokój z kopiowaniem zainstalowanego systemu.
 2. Microsofter

  Zamiana systemów

  Może system szuka czegoś na starej partycji? Masz dużo aplikacji, rozumiem. To może warto spróbować przywrócić to tak, jak było oryginalnie, a potem przenieść niektóre foldery na większy dysk? Ewentualnie zainstalować na nim aplikację, zajmującą najwięcej. Zrozumieć, co się stało ... W najprostszych słowach, 20 lat temu skończył się czas, kiedy łatwo można było skopiować Windows na inną partycję. Jeśli Paragon deklaruje, że ich soft przenosi współczesne wersje i mają działać, to powinieneś im zadać to pytanie.
 3. Bo w polskiej jest po polsku. Zasady zabezpieczeń lokalnych - Ustawienia zabezpieczeń - Zasady lokalne - Opcje zabezpieczeń - Konta: ogranicz używanie ... - wyłączasz to. Sprawdź też, czy działa Network Discovery.
 4. Microsofter

  Zamiana systemów

  Tutaj jest tak namieszane, że najszybciej będzie postawić system od nowa, na tej partycji, na której ma teraz siedzieć.
 5. Może za to odpowiadać usługa Wstępnego ładowania do pamięci, lub ta Mozilla posiada błąd.
 6. Administrative Tools - Local Security Policy - Local Policies - Security Options - Accounts: Limit local account ... - tutaj przestawiasz na Disabled, a ponadto włączasz Odnajdywanie sieci i musi działać
 7. Microsofter

  BSOD dxgmms1 Windows 7

  poradziłeś sobie? nie musi padać karta, może to być koniec zasilacza lub problemy z chłodzeniem
 8. Albo jestem ślepy, albo dałeś [Filtr wulgaryzmów] i nie wrzuciłeś zrzutu z błędami. Nie pomogę, bo nic tu nie widzę, oprócz informacji o twoim kompie.
 9. Dzięki, ale mnie to nie dotyczy, bo mieszkam w domku. Mam swój śmietnik, za który płacę (miesiąc temu podwyżka o 100%) i mogę wyrzucać co chcę (tylko nie mat. wybuchowe, radioaktywne itp.). Śmieciarze byli, 1 monitor wzięli, a drugi zostawili. Teraz się nie wywinie - poleciał do kubła.
 10. Wynieść ten monitor do śmietnika. Wczoraj zrobiłem to z dwiema sztukami. Od stania sam się nie naprawi.
 11. Chodziło mi o katalog Found001.chk w katalogu głównym. Nie pamiętam już jego nazwy, od tylu lat nie miałem awarii systemu plików. To jest ukryty katalog, do którego ChkDsk wrzuca odzyskane fragmenty plików (czasami będące całymi, zdrowymi plikami). Najczęstsza przyczyna utraty plików to nieukończenie procedury zapisu poprzez rozłączenie dysku lub jego zasilania albo zresetowanie się lub zawieszenie systemu.
 12. Szukałeś w Chk00001, czy jak tam się nazywa? (Nie pamiętam nazwy, bo dawno nic mi nie zginęło.) Po co nam ten log? Zobacz, co jest w logu od Chkdsk, skoro po jego akcji coś zniknęło. Jeżeli ten dysk na NTFS, na forum mamy specjalistę od tego systemu. Duża szansa, że coś odzyska. Nie pamiętam jego imienia, ale ma w awatarze mordę kota w skórzanym hełmie. Spróbuj poszukać i skontaktować się z nim.
 13. SZYBKI TEMAT, WAżNY TYLKO DO POłUDNIA Jakiej mocy kupić zasilacz do komputera z: - Core i3 3,4 GHz z HT - 4 × HDD 7200 obr./min. - zintegrowana grafika - 4 GB RAM - napęd optyczny - głośniki USB małej mocy W przyszłości więcej dysków i RAMu, natomiast niemal na pewno nie będzie dedykowanej grafiki.
 14. Najpewniejsza metoda, to wymontować dysk z tego laptopa, podłączyć do stacjonarnego (dla starszych dysków będzie potrzebny adapter) i skopiować wszystkie potrzebne pliki. Może to być niemożliwe, jeżeli dysk uległ poważnemu uszkodzeniu.
 15. Mówisz, że wersja systemu ma znaczenie. Zauważyłem to tylko ten jeden raz, ale jednocześnie to był największy plik, jaki kiedykolwiek ściągałem (miał 60 GB). Limit półotwartych połączeń pojawił się z SP2 do 32-bitowego XP. Nie drążyłem tematu, jak to wygląda w nowszych systemach.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...