Skocz do zawartości

piespawlowa

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O piespawlowa

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Sądzę, że temat wyczerpany. Chyba można zamknąć. Dziękuję za pomoc.
 2. Aha i jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Laptop jest dość leciwy, więc i w leciwe gry można na nim jedynie grać. Czy będzie można pograć na Dziesiątce w coś starszego?
 3. @giyefiki, dziękuję. Chyba tak zrobię jak zalecasz. A powiedz mi jeszcze, proszę, jak w praktyce wygląda zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową. Pewnie mogę sobie sprawdzić w inrecie, ale dobry zwyczaj nakazuje, warto ropoczety temat zakończyć z dopiskie <solved.> Obecnie WIn 7 zajmuje 35 GiB, nie pamietam jak jak to się przeliczało na system binarny. Wystarczy tyle? Pechowo mam tak, że Win 7, zaraz z MBR jest pierwszą partycją, dlaej mam inne partycje i partycje rozszerzone, więc nie mogę więcej miejsca przydzielić.
 4. Witam po dłuższej nieobecności, najlepszego w Nowym Roku! Niedawno zainstalowałem Win 7, bez SP1. Usiłowałem go zaktualizować, jednak bezskutecznie. Komputer, a konkretniej laptop Thinkpad T500, ma pracować raczej offline i służyć do obsługi różnych programów, może gier. Moje pytania: Czy można system zaktualizować w inny sposób? A może jednak skorzystać z oferty MS i zainstalować Win 10? Nigdy na oczy nie widziałem tego systemu, ale ludzie często wyrażają się o nim niepochlebnie, gdy porównują do Win7. No i czy mój sprzęt udźwignie Win 10? Procesor to: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU P8600 @ 2.40GHz Ramu jest 4GB. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 5. @Zappa, dziękuję ci jak najserdeczniej. Zrobiłem dokładnie tak jak zalecałeś. Mam nadzieję, że będzie ok. pzdr
 6. Czyli tak: Niestety, nie rozumiem tego, co podkreśliłem. Skąd mam zdobyć plik licencji? Dziękuję za pomoc i wyrozumiałość. pzdr
 7. A czy w Win 7 Proffesional też można zmienić język?
 8. Witam po dluzszej przerwie. Udalo mi sie zainstalowac Win 7 bez podawania klucza. Co teraz powinienem zrobic aby zarejestrowac system?
 9. Zauważyłem, że klucz który odczytałem z oryginalnego dysku jest identyczny z tym jaki jest dostepny w internecie. Czy to na pewno zadziała?
 10. A jak mam zainstalować bez klucza, skoro instalacja dochodzi do takiego etapu, że trzeba wpisać klucz, bo inaczej dalej nie pójdzie? Przepraszam, że nadużywam Twojej życzliwości, ale czy mógłbyś mi podac link gdzie jest to opisane bardziej szczegółowo? @maggreg Niestety nie wiele rozumiem z tego, co napisałeś nie jestem informatykiem pzdr
 11. Ten sposób nie działa. Korzystając z tej strony: http://wan3770.blogspot.com/2013/05/windows-oem-keys.htmlwpisuję taki klucz: 74T2M-DKDBC-788W3-H689G-6P6GT i wyskakują takie błędy: http://screenshot.sh/m8Y4fb3Xmhbh5.
 12. Ja nie wiem jaki był na naklejce, bo się wytarła. Klucz odczytałem programem z katalogu win32, nim dysk całkowicie dokonał żywota. Zainstalowałem win7 wykorzystując ten odzyskany klucz i działało jakiś czas. Któregoś dnia czarny pulpit i informacja, że nielegalny Win7.
 13. Dzięki Ja mam założony swój wątek tutaj: https://www.fixitpc.pl/topic/25644-jak-odzyska%C4%87-klucz-do-win7-wytarta-naklejka/, ale ostatnio moją wypowiedź skonstruowałem tak niefortunnie, że pewnie wszysycy uznali, że problem rozwiązany, a podbić tematu nie mogę.
 14. Proffesional, a dokladniej to wygląda tak: Microsoft Windows 7 Professional Service Pack 1 (X86) OS Language: English (United States).
×
×
 • Dodaj nową pozycję...