Skocz do zawartości

Igle

Użytkownicy
 • Postów

  38
 • Rejestracja

Treść opublikowana przez Igle

 1. Igle

  Jak podłączyć internet

  Doszukałam się informacji, że TP Link M7200 ma takie wymagania systemowe: Windows 10/8/7/Vista/XP, Mac OS, Android, iOS, Windows Phone http://www.blogotech.eu/index.php/lista-recenzji/122-routery-adaptery-i-inne-urzadzenia-sieciowe/7730-test-routera-przenosnego-tp-link-m7200?start=1 Czy to znaczy, że internet nie będzie działał na systemie Igla?
 2. Igle

  Jak podłączyć internet

  Mam igel (pracowy) i internet z karty sim w modemie. Podobno nie da się na tym urządzeniu i systemie zainstalować sterów i oprogramowania modemu (?). Czyli jak rozumiem musiałabym zakupić router na kartę sim? Gdzie najtaniej? Pomocy ;( PS. Coś takiego? https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/urzadzenia-sieciowe/routery/router-tp-link-m7200-lte-mobilny https://allegro.pl/oferta/domowy-modem-router-wifi-3g-karte-sim-bez-simlocka-8548513747
 3. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  "A czy nie jest tak, że po samoistnym restarcie zawsze zatrzymuje na ekranie z nazwą płyty głównej i nie przejdzie dalej (+paski)." Tak właśnie jest. "Natomiast jeśli komputer "odpocznie" wyłączony i tylko po takiej przerwie dochodzi do systemu (nie ma pasków ani na początku ani na końcu)? " Jak już pisałam, nawet jak "odpoczywa" całą noc, to się nie chce włączyć, i w ten właśnie sposób zaczął szwankować.
 4. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Dzięki, sprawdzę, znów mi się przy pierwszym włączeniu wyłączył. Nie, białe paski pojawiają się, jak się wyłącza i po restarcie zatrzymuje na ekranie z nazwą płyty głównej, białe (przerywane) cienkie paski co kilka milimetrów, nie ma ich w systemie. Nie ma temperatury karty graficznej, bo jak pisałam, nie mam osobnej grafiki. PS. Kondensatory jak dla mnie wyglądają ok.
 5. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Na razie podobnego zdjęcia ekranu nie znalazłam. Screen z hwinfo
 6. Igle

  Komputer się sam wyłącza

  Niestety nie mam czym zrobić zdjęcia, takie prześwitujące na biało-czarno paski. Karta graficzna jest raczej zintegrowana (bardzo stary komp). Komp jeszcze raz wstał, ale ogólnie zaczął się wyłączać zaraz po włączeniu, więc to raczej nie z przegrzania.
 7. Helou, niestety od kilku dni komputer się samoczynnie wyłącza, po restarcie zatrzymuje się na poziomie ekranu z nazwą płyty głównej, który jest wykrzaczony (nie całkowicie czarne tło z logiem tylko jakieś takie "matriksowe" białe przerywane pionowe paski). I info na dole "Press del to enter setup. Press tab to display bios post message". Żaden z tych klawiszy nie działa. Po restarcie na ekranie info "Warning: System Boot Fail. Your system maybe overclock fail or post interrupted. Please enter setup to load default and reboot again". Ktoś ma pomysła, co nawala? Można to jakoś sprawdzić bez wymieniania części (których w sumie nie mam poza innym dyskiem, może jakaś pamięć się znajdzie). Pozdrawiam Edit: Teraz w ogóle po restarcie nie ma ekranu z możliwością włączenia systemu, tylko wykrzaczony ekran z nazwą płyty.
 8. Ale np. już takie coś nie pójdzie na siódemce: Please note that: Microsoft Teams requires Windows Server 2012 R2 +, Windows 10, or Windows 8.1 in 32-bit and 64-bit. Chore to jest. Myślałam nawet o linuxie, ale na linuxy też nie wszystkie programy są pisane.
 9. No w tej chwili pytam głównie o html5 czyli streamy, filmy na portalach itp.
 10. Hej, a na win 7 będzie wszystko chodzić?
 11. Dołączam się do tytułowego pytania, ktoś coś? :(
 12. Igle

  Problem z płytą główną?

  Wcześniej tak się nie działo. Po wyłączeniu listwy i ponownym włączeniu monitor był w stanie spoczynku.
 13. Igle

  Problem z płytą główną?

  A jeżeli po wyłączeniu komputera dioda od monitora świeciła się wciąż, jakby był włączony, to co mogło być tego przyczyną?
 14. Witam, zaczęło się od tego, że po włączeniu komputer się zawieszał. Po odpaleniu HDD regeneratora z bootowalnej płyty program znalazł kilkanaście bad sectorów, ale później wszystko się zawiesiło i komputer trzeba było wyłączyć guzikiem. Przy próbie instalacji windy na nowym dysku twardym komputer również się zawiesił. Pytanie brzmi, czy winna jest płyta?
 15. Igle

  Problem z plikami exe

  Nie znam osób wykwalifikowanych A trening czyni mistrza
 16. Edit: To była wersja portable. Po zainstalowaniu zwykłej i próbie otworzenia programu taki sam komunikat. Windows 32 bitowy, program nie jest opisany, więc chyba też? (pod win xp).
 17. Igle

  Problem z plikami exe

  Ok, wszystko się powiodło, dzięki pikne
 18. Igle

  Problem z plikami exe

  Nie pojawia się żaden komunikat, po prostu plik się nie otwiera (w rejestrze zmieniłam bodajże typ pliku). Nie mogę wejść we właściwości komputera i dalej w zakładkę z przywracaniem systemu.
 19. Igle

  Problem z plikami exe

  Nikt nie wie? Może da się tego zrobić za pomocą konsoli odzyskiwania?
 20. Taki komunikat pojawiał mi się przy próbie instalacji programu.. Jaka może być przyczyna?
 21. Igle

  Problem z plikami exe

  Witam, Pozmieniałam coś w rejestrze i nie otwierają mi się pliki exe.. Teraz nie mogę wejść nawet do rejestru, żeby to zmienić, ani w przywracanie systemu (w sumie nie pamiętam, czy mam włączone). Jak to naprawić? Pozdrawiam
 22. Ok, dzięki, wyjęłam, na początku nie dociągnęłam wajchy do końca Dzisiaj wyślę płytkę do serwisu (bo mam na nią do dziś gwarancję) i zobaczymy, co orzekną.. PS. Tą pastę to alkoholem wyczyścić, tak? A może być benzyna ekstrakcyjna?
 23. No przecież wszystkich na raz nie wyjmowałam.. Bonifacy, dzięki, jakoś poszło, a sam procek wyciąga się w jakiś szczególny sposób, żeby nie uszkodzić? PS. Odbezpieczyłam wajchę, ale coś nie bardzo mogę go wyjąć z gniazda bez użycia siły..
 24. Pamięci powyjmowałam, komp dalej nie wstawał. Kondensatory wyglądają ok. Co do bateryjki, to niestety już nie pamiętam, czy ją podmieniałam. Obecnie mam problem z wyjęciem wiatraka i radiatora od procka, procesor to intel pentium 4 northwood s. 478, czy ktoś na szybko pomoże, bo nie mogę znaleźć nic w googlach, a instrukcja obsługi też mi się gdzieś jak na złość zawieruszyła? Są tam takie dwa zaczepy z góry, które odbezpieczyłam, i teraz nie wiem, co dalej, mam to docisnąć z jednej strony, żeby ta górna konstrukcja wylazła? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tym, bo nie chcę niczego połamać lub uszkodzić
 25. Nie mam jak ich sprawdzić na innym kompie, mogę jedynie wyjmować z zepsutego (EDIT: zresztą niech ktoś jeszcze napisze, czy mogę do płyty MSI K9N Ultra włożyć pamięci DDR SDRAM). Rozchodzi się mnie o to, że płyty już mi padały, zasilacze też, a procek i pamięci w tym kompie dzielnie się trzymały PS. Nie jestem facetem!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...