Skocz do zawartości

marcin878787

Użytkownicy
 • Postów

  147
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2 354 wyświetleń profilu
 1. Napisz przynajmniej czy problem został rozwiązany.
 2. Sprawdź jeszcze jaka będzie sytuacja nowym koncie użytkownika.
 3. Sprawdź jaka będzie sytuacja w tzw. "czystym rozruchu" LINK Na potrzeby testu Comodo także wyłącz. Sprawdź czy będzie poprawa w trybie awaryjnym LINK Czy datę wystąpienia problemu możesz powiązać z datą jakiejkolwiek ingerencji w systemie tzn. instalacja jakiegoś programu, jego aktualizacji aktualizacji, aktualizacji systemu, bądź inną. Możesz podać logi z Frst. link Warto byłoby sprawdzić w czasie rzeczywistym wykorzystanie sieci przy użyciu systemowego monitora zasobów. Aby uruchomić "Monitor zasobów", wpisz w pole wyszukiwania menu Start "resmon" i wciśnij [Enter]. w zakładce sieć ustaw od największego pozycję [ razem ] Sprawdź wykorzystanie sieci ( zielony kwadracik ) podczas gdy nie korzystasz z przeglądarki tzn. nie otwierasz żadnych stron. Poza tym zobacz czy wynik z monitora zasobów podczas speed speedtestu pokrywają się.
 4. Warto byłoby sprawdzić w czasie rzeczywistym wykorzystanie zasobów komputera przy użyciu systemowego monitora zasobów. Aby uruchomić "Monitor zasobów", wpisz w pole wyszukiwania menu Start "resmon" i wciśnij [Enter]. W zakładce dysk pogrupuj od największego pozycję [ razem ], w zakładce cpu pogrupuj od największego pozycje [ procesor cpu ], w zakładce sieć ustaw od największego pozycję [ razem ] w zakładce pamięć ustaw od największego pozycję [ prywatne KB ] Następnie podczas korzystania z komputera należy na bieżąco obserwować jakie procesy najbardziej obciążają ( cpu, dysk, sieć, pamięć ), a także ogólne wykorzystanie na każdej z zakładek. Zwróć także uwagę na pozycję "czas największej aktywności" w zakładce dysk ( niebieski kwadracik ). Ewentualnie podaj zdjęcia z zakładki przegląd z momentów gdy wykorzystanie zasobów będzie największe ( patrz zielone kwadraciki, dla pamięci niebieski ).
 5. Warto byłoby sprawdzić w czasie rzeczywistym wykorzystanie zasobów komputera przy użyciu systemowego monitora zasobów. Aby uruchomić "Monitor zasobów", wpisz w pole wyszukiwania menu Start "resmon" i wciśnij [Enter]. W zakładce dysk pogrupuj od największego pozycję [ razem ], w zakładce cpu pogrupuj od największego pozycje [ procesor cpu ], w zakładce sieć ustaw od największego pozycję [ razem ] w zakładce pamięć ustaw od największego pozycję [ prywatne KB ] Następnie podczas korzystania z komputera należy na bieżąco obserwować jakie procesy najbardziej obciążają ( cpu, dysk, sieć, pamięć ), a także ogólne wykorzystanie na każdej z zakładek. Zwróć także uwagę na pozycję "czas największej aktywności" w zakładce dysk ( niebieski kwadracik ). Ewentualnie podaj zdjęcia z zakładki przegląd z momentów gdy wykorzystanie zasobów będzie największe ( patrz zielone kwadraciki, dla pamięci niebieski ).
 6. Pokaż zdjęcie z managera gdy wykorzystanie cpu będzie największe. pogrupuj procesy od największego wykorzystania cpu. Zaznacz "pokaż procesy wszystkich użytkowników". Jeżeli nie zdążysz zrobić zdjęcia napisz jakie procesy są na liście najwyżej.
 7. Jak wygląda wykorzystanie zasobów w "monitorze zasobów"? Do wglądu podaj także benchmark dysku jak jego smart np. z hd tune.
 8. Podaj do wglądu wszystkie pliki z lokalizacji C:\Windows\Minidump
 9. Wykonywałeś reset ustawień biosu / uefi? Przetestuj ram memtestem. Jak to zrobić bez problemu znajdziesz na necie.
 10. Czy obecnie system uruchamia się tylko na starej kości?
 11. Od 14.01 instalowany był aTube Catcher, Bloody6 jak i sterownik graficzny. Na początek wykonaj czysty rozruch LINK. Jeśli to nie pomoże to na potrzeby testu proponowałbym usunąć wspomniane pozycje. Na koniec reinstal sterów od grafiki z opcją czystej instalacji bez 3d vision.
 12. Możesz odpowiedzieć od kiedy dokładnie występuje problem z grami? Mógłbym powiązać to z datą modyfikacji / utworzenia konkretnych plików na podstawie logu z tamtego tematu.
 13. Warto byłoby sprawdzić w czasie rzeczywistym wykorzystanie zasobów komputera przy użyciu systemowego monitora zasobów. Aby uruchomić "Monitor zasobów", wpisz w pole wyszukiwania menu Start "resmon" i wciśnij [Enter]. W zakładce dysk pogrupuj od największego pozycję [ razem ], w zakładce cpu pogrupuj od największego pozycje [ procesor cpu ], w zakładce sieć ustaw od największego pozycję [ razem ] w zakładce pamięć ustaw od największego pozycję [ prywatne KB ] Następnie podczas korzystania z komputera należy na bieżąco obserwować jakie procesy najbardziej obciążają ( cpu, dysk, sieć, pamięć ), a także ogólne wykorzystanie na każdej z zakładek. Ewentualnie podaj zdjęcia z zakładki przegląd z momentów gdy wykorzystanie zasobów będzie największe ( patrz zielone kwadraciki, dla pamięci niebieski ).
 14. Postaraj się jeszcze dostarczyć przefiltrowany raport - > post 3
×
×
 • Dodaj nową pozycję...