Skocz do zawartości

cinkoo

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O cinkoo

 • Tytuł
  Użytkownik

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Witam, dzisiaj w Menedżerze urządzeń zauważyłem kilka błędów: System to Windows 7 64bit, sterowniki do układu AMD Radeon R5 zaktualizowane do najnowszej wersji (19.6.3 Instalacja niestandardowa-->czysta instalacja). Serdecznie dziękuję za pomoc!
 2. Witam, przez przypadek zainstalowałem Daemon Tools Lite w wersji 10.10. Odinstalowałem go za pomocą Revo Unistaller w trybie bezpiecznym razem z pozostalościami w rejestrze. Czy teraz mam jeszcze usunąc sterownik SPTD za pomocą SPTD Unistaller czy to nie jest konieczne i wystarczy tylko ponowna instalacja Daemon Tools tym razem w odpowiedniej nieprzeładowanej zbędnymi zapychaczami starszej wersji (4.45)?
 3. Od wczoraj testowałem nową myszkę (Logitech B100) podłączoną do innego portu USB, ale niestety problem nadal występuje.
 4. Witam, Mam dziwny problem z Windowsem 7. Czasem zdarza się, że gdy piszę coś w notatniku to kursor sam zaczyna zjeżdżać na dół, a programy zaczynają się uruchamiać po najechaniu na nie myszką. Wtedy pomaga jedynie skrót klawiszowy alt+ctrl+delete, wyłączenie z poziomu menedżera zadań procesu explorer, zamknięcie otwartych programów i przywrócenie explorera w Menedżerze zadań (Plik-->uruchom-->explorer) System był skanowany AVG i program niczego nie wykrył. Sytuacja ta powtarza się nawet po formacie i ponownej instalacji Windows 7. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.
 5. Witam, co kilka dni podczas przeglądania stron internetowych komputer sam się resetuje. Czym to może być spowodowane? Komputer już świeżo po konserwacji. Wzałaczniku przesyłam screen z błędem z podglądu zdarzeń. Aktualizacja z Windows Update są wyłączone, Usługa Windows Update jest jest wyłączona. Serdecznie dziękuję za pomoc.
 6. Mam wykonać test dysku tymi dwoma programami czy jednym z nich? ---- poniżej wklejam wynik z CristalDiskInfo: wynik.txt
 7. Witam, mam dziwny problem z dyskiem zewnętrznym Toshiba 2 TB. Zrobiłem obraz systemu w Windows 7 w Panelu Sterowania przy uzyciu opcji Kopia zapasowa/Przywracanie/Utwórz obraz systemu. Jako miejsce zapisu wybrałem dysk zewnętrzny na którym miałem skopiowanych troche zdjec i filmów. Tworzenie obrazu się powiodło, ale teraz przy każdym podłączeniu dysku zewnetrznego system dosyć długo go wykrywa (ok. 5 min). Jak temu zaradzić ? Przed utworzeniem obrazu systemu na dysku zewnetrznym, komputer wykrywał dysk zewnetrzny bardzo szybko. Serdecznie dziękuję za pomoc!
 8. Nie bardzo wiem z tego artykułu jak utworzyć recovery. Gdy w wierszu polecen wpisuje "reagentc /enable" wyskakuje komunikat, ze nazwa nie jest rozpoznawalna. @maggreg czy moglbys mi napisac co mam zrobic by utworzyc recovery?
 9. Witam, wykonałem obraz systemu w Windows 7 w Panelu Sterowania przy uzyciu opcji Kopia zapasowa/Przywracanie tak jak na tym filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=cU8MPKvEt-A Gdy chcę przywrócić obraz systemu uzywając opcji Odzyskiwanie-->Zaawansowane metody odzyskiwania-> użyj wcześniej utworzonego dysku do odzyskania komputera To na ekranie "uruchom ponownie komputer i kontynuuj odzyskiwanie" gdy naciskam przycisk "Uruuchom ponownie" pojawia się komunikat : "system Windows nie może ponownie uruchomić komputera w środowisku odzyskiwania systemu Windows w celu zakończenia operacji odzyskiwania" Z góry dziękuję za pomoc.
 10. Ten dzwiek z beepera brzmi tak: http://www17.zippyshare.com/v/ecpv61E2/file.html To piszczenie pojawia się co ok 20-30 minut @janton czy temperatura mojego procesora jest w normie ?
 11. Podaję info o moim procesorze i zdjęcie obudowy moijego komputera: Moja obudowa wygląda tak: komputer stoi na panelach podlogowych Tutaj dokładne informacje o moim procesorze: To piszczenie powtarza się co jakies 20-30 min jest to jeden dlugi sygnał. Serdecznie dziękuję za pomoc!
 12. Witam, od kilku dni zauwazyłem,, że gdy komputer jest właczony to glosnik systemowy zaczyna piszczec (jeden dlugi sygnał) to piszczenie powtarza się co jakies 30-40 minut. Czym to moze byc spowodowane? Mój BIOS to: Award Modular BIOS v.6.00PG Płyta głowna: Gigabyte 8I945GZME-RH Ponizej przedstawiam screena z HW Monitor i z ustawien BIOS w zakladce PC Health Status Serdecznie dziękuję za pomoc!
 13. Ostatnio zauwazyłem, ze gdy korzystam z czatu oneta, a pozniej chce wyłaczyć komputer to pojawia się ten bład. Jesli nie korzystam z czata, to wszystko jest ok i nie ma błedu. Czy bład plugin-container.jest zwiazany z Javą ?
 14. Czy da się coś zaradzić na ten bład ?
 15. W załaczniku przesylam logi z nowej wersji FRST FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...