Skocz do zawartości

Rozmiar nowo otwartego okna


Rafael

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam system Windows 7 professional x86.

Po kliknięciu na ikonkę Eksploratora Windows (którą mam przypiętą do paska) otwiera mi się nowe okno w kształcie widocznym zrzucie ekranu. Chciałbym, aby okno otwierdało się na całym ekranie - maksymalnie rozciągnięte (aby uzyskać taki efekt muszę kliknąć opcję "maksymalizuj" w prawym górnym roku okna).

Niestety nie wiem jak ustawić taką funkcjonalność.

Dodam, że raz na kilka dni uruchamiam na komputerze CCleanera (v.3.03.1343)- jeśli w tym programie należy odznaczyć jakąś funkcję (która być może jest odpowiedzialna za kształt okien) - proszę o taką informację.

Z góry dziękuję za pomoc

post-626-0-81826000-1338799189_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Po kliknięciu na ikonkę Eksploratora Windows (którą mam przypiętą do paska) otwiera mi się nowe okno w kształcie widocznym zrzucie ekranu. Chciałbym, aby okno otwierdało się na całym ekranie - maksymalnie rozciągnięte (aby uzyskać taki efekt muszę kliknąć opcję "maksymalizuj" w prawym górnym roku okna).

Niestety nie wiem jak ustawić taką funkcjonalność.

 

Brak takiej funkcjonalności statycznej / opcji sterującej w Windows 7. Windows 7 automatycznie zapamiętuje ostatni widok + pozycjonowanie folderu i tenże ładuje. Dla porównania temat: KLIK. Tak więc możesz: zresetować widoki folderów bazując na artykule MS, próbować po tym ustawić pożądany widok tego okna ręcznie, licząc na zapamiętanie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...