Skocz do zawartości

Zapamiętywanie zmaksymalizowanego okna folderu


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki chyba mały problem, gdy włączam jakis folder to uruchamia się on w okienku, klikam na pełny ekran i jest ok, wyłączam i właczam za chwilę znowu i znowu jest małe okienko... po prostu nie zapisuje ustawień okna, próbowałem w opcjach folderów ZASTOSUJ DO WSZYSTKICH FOLDERóW, ale nie pomogło...

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Do wypróbowania:

- Okno folderu rozciągnij na "max" poprzez uchwycenie narożników i przeskalowanie go a nie przycisk maksymalizacji.

- Automat naprawczy Fix-it: KB813711.

- Ostateczność to zewnętrzny soft ShellFolderFix, niestety musi działać stale w tle.

 

 

próbowałem w opcjach folderów ZASTOSUJ DO WSZYSTKICH FOLDERóW, ale nie pomogło...

 

Ta opcja służy do zapamiętywania trybu widoku elementów (Lista, Szczegóły, Kafelki...), a nie do zapamiętywania okien zmaksymalizowanych...

 

 

.

Odnośnik do komentarza

hmmm więc tak :

 

1. To z tymi okienkami się zrobiło po tym, jak się bawiłem opcjami widoku folderu, czyli kaskadowo, uloz okna jedno na drugim itp...

2. TO tylko sie dzieje z folderami, przeglądarka normalnie zapamiętuje pełny ekran okienka

3. To ze stronki MS raczej sie nie sprawdzi bo nie mam niektórych podanych wartosci w rejestrze... tych dla win 7 64bit

4. Chyba wole juz męczyć sie z okienkami niż z takim zewnętrznym softem...

Odnośnik do komentarza
1. To z tymi okienkami się zrobiło po tym, jak się bawiłem opcjami widoku folderu, czyli kaskadowo, uloz okna jedno na drugim itp...

 

Toteż mówię, na jednym otwartym oknie folderu poeksperymentuj z jego rozciąganiem ręcznym. Uchwyć i przeciągnij do lewego górnego narożnika, z prawokliku na belkę folderu wybierz opcję Rozmiar, zacznij go rozciągać, tak by zrobić okno na całość. Zamknij okno i sprawdź co będzie.

 

 

2. TO tylko sie dzieje z folderami, przeglądarka normalnie zapamiętuje pełny ekran okienka

 

Do czego zmierzasz? Przecież od początku zdaję sobie z tego sprawę.

 

 

3. To ze stronki MS raczej sie nie sprawdzi bo nie mam niektórych podanych wartosci w rejestrze... tych dla win 7 64bit

 

Nic nie mówiłam o szukaniu w rejestrze. Tam jest automat Fix-it ... Zaś nie wszystko ręcznie znalazłeś, gdyż artykuł MS ma niedomówienia na temat typu eksploratora (KLIK).

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...