Skocz do zawartości

AV-Comparatives: Test heurystyki AV


Rekomendowane odpowiedzi

Najlepsza wykrywalność (skanowanie na żądanie, bez uruchamiania): TrusPort, Panda i GData. Uwzględniając także fałszywe alarmy, najlepiej wypadły: Trusport, GData i Kaspersky. Panda kolejny już raz, sypie trochę FP ale wykrywalność bardzo dobra:

 

http://pliki.gdata.pl/partner/testy/av_comparatives_2009_luty_maj_pl.pdf

 

Podziękowania dla asg z SafeGroup.pl za znalezienie raportu w polskiej wersji językowej: http://forum.safegroup.pl/nowe-testy-av-comparatives-t3010.html

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Firma AV-C nie ma prawa żądać udziałów w testach jakiejś firmie AV, nie ma prawa narzucać woli, kto chce to musi zapłacić za udział w teście i z woli firmy antywirusowej zostaje dany produkt poddany testowi. AV-C bez zgody danej firmy nie ma prawa testować antywirusa których wyniki są publikowane w internecie. Av-c straciłaby na reputacji , muszą prosić o pozwolenie bo to nie ich dzieło, przecież to logiczne. Jakby Av-c wybierała firmy do testów i narzucała firmom Av swoje metody to Panda już dawno by brała w tych testach udział, ale nie brała bo nie pasowała im metodologia i Av-c mogła im skoczyć. W każdym teście każda firma z branży antywirusowej zapisuje się z własnej woli w jakim teście sobie chce czy AV-C czy VB czy AV-test.org itp. dają kasę i produkt jest testowany.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...