Skocz do zawartości

Połączenie działa, strony WWW nie otwierają się


sotiv

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Kliknij Windows + R, wpisz devmgmt.msc

W otwartym oknie Menedżera urządzeń znajdź swoją kartę sieciową i z zakładki Zaawansowane spisz (albo zrób screeny) wszystkie właściwości wraz z wartościami.

 

Próbowałeś wgrywać nowe firmware na router?

 

Szczerze powiedziawszy, to powoli kończą mi się pomysły.

Spróbuj pobrać jakieś LiveCD Linuksa (może być Knoppix), wypalić na płytce albo programem unetbootin na pendrive i z niego sprawdzić sieć, czy działa.

 

Jeszcze jedno, co mogę zaproponować, to odpalenie polecenia ipconfig /displaydns > C:\dns_log.txt i potem wklejenie tego pliku jako załącznik na forum (może być duży). Zobaczymy, co w buforze DNS siedzi.

Odnośnik do komentarza

Coś mi się zdaje że z tymi DNSami się chyba nie udało... Ile masz "połączeń lokalnych" w "połączenia sieciowe" w panelu sterowania? Upewnij się, że DNSy zmieniasz dla tego połączenia co trzeba... Zmień tym razem na te co są w tym poradniku, potem wejdź do linii komend z uprawnieniami administratora i wpisz ipconfig /flushdns a następnie sprawdź czy po wpisaniu ping fixitpc.pl masz komunikat Badanie fixitpc.pl [194.109.6.97] z użyciem 32 bajtów danych [itd] (jeśli tak, to wszystko OK, a jeśli masz Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta fixitpc.pl. Sprawdź nazwę i ponów próbę. to niestety, nie udało się).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...