Skocz do zawartości

Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 PL - konfiguracja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zainstalowałem sobie ostatnio Kaspersky Internet Security 2011 11.0.1.400 PL.

Przyznam jednak, że niezbyt mam pojęcie, jak go poprawnie skonfigurować, by mieć zapewnioną dobrą ochronę podczas surfowania po sieci, a jednocześnie nie mieć zamulonego systemu.

W związku z tym chciałbym prosić kogoś z Was o pomoc w doborze optymalnej dla mnie konfiguracji.

Wiem, że ustawienia KIS'a można zapisać w postaci pliku cfg - czy byłby ktoś w stanie podesłać mi taki plik do wczytania?

Jeżeli będzie trzeba, podam wszystkie niezbędne informacje nt. mojego sprzętu i systemu, tylko proszę powiedzieć, co jest istotne.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Cześć,

 

Jedno podstawowe pytanie, czemu siedzisz na wersji 2011 w dodatku na starym buildzie z CF1 jak niedługo wyjdzie wersja 2013:) Może wiesz,że pod "maską" wersji 2012 jest silnik z wersji 2011, ale jak już instalujesz tą 2011 to polecam zainstalować ją z najnowszym buildem, jest bardziej dopracowana i nie ma co się bać,że nie jest spolszczona :)

 

Pobierz najpierw wersje 11.0.0.556 PL.( z CF2)+ patche pobierane wraz z bazami sygnatur.

Im nowsze, zaktualizowane oprogramowanie tym mniej narażone na luki, bardziej dopracowane.

 

Później pomyślimy o konfiguracji.

Odnośnik do komentarza

Posiadam taką, bo taka mi się dostała z jakąś gazetą. Ma licencję na 3 miesiące. Na oryginał mnie nie stać :)

 

Licencja z gazety na KISA 2011 11.0.0.400 PL podejdzie do 11.0.0. 556 PL. Chodzi oto, aby zgadzała się wersja językowa. Klucze PL pasują do aplikacji PL, Eng do Eng. Jeszcze wersja programu u Ciebie się zgadza, a to,że masz starszy build nic nie szkodzi. Gdybyś miał keya do polskiej wersji a zainstalowany miałbyś KIS ENG to by nie podpasował. Jeśli otrzymałeś Kisa na 3 miechy z gazetą, zapewne z " Rzepy" bo ona organizuje przy współpracy z Kaspersky Lab Polska takie promocje to pobierz instalator z neta a keya wbij normalnie , będzie legalnie, grunt by licencja była legalna.

Odnośnik do komentarza

Klucz od KAV/KIS 2009/2010/2011 będzie działał na wersji 2012. Upgrade/migracja jest legal/FREE. Oczywiście jak @up napisał wersja PL-klucz PL, wersja ENG-klucz ENG.

 

Poczytaj w supporcie: http://support.kaspe.../?qid=208284336

 

Oczywiście przed instalacją wersji 2012 odinstaluj wcześniej poprzednią wersję.

 

W razie problemów z odinstalowywaniem, lub w celu przeczyszczenia kompa z wszelakich produktów kaspersky, użyj narzędzia: http://support.kaspe.../?qid=208279460

 

P.S. @LikwidatoR, silnik 2012 to zmodyfikowana nieco wersja 2011, przynajmniej testy tak pokazują: http://forum.safegroup.pl/kaspersky-szybki-skan-pokoleniowki-t4369.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...