Skocz do zawartości

Nie ładuje część stron/połączeń po zmianie routera (Pentagram 6361, ISP Dialog)


CoUsT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po zmianie routera i skonfigurowaniu go nie działają mi strony z elementami flash. Ładują się i nagle staje z napisem "Oczekiwanie na (adres strony z elementem flash)".

FF 11. Router Pentagram Cerberus P6361.

 

Czym to może być spowodowane?

 

Poprawka. Na żadnej przeglądarce nie działają strony z flashem (np. onet, wp).

 

Poprawka2. Część stron z flashem działa. Mimo wszystko nie działa większość stron z nim.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Na routerze filtry URL, adresów MAC itd. powyłączane.

To z WMP zrobiłem, u mnie różnica była taka, że miałem odznaczone te porty 7000-7007, po zaznaczeniu i zastosowaniu nic się nie zmieniło.

Mam tylko zaporę systemową, wyłączyłem ją, ale skutku nie było. Na stronie routera (196.168.1.100) nic takiego nie widać.

 

Chcę zaznaczyć, że na żadnym komputerze podłącznym przez router nie działają strony typu wp.pl, onet.pl. Podczas ładowania staje na: Oczekiwanie na ker.www.wp.pl i na onecie:

<W trakcie pisania tego postu właśnie wszedłem na onet.pl, nie wiem co tu jest grane :wacko: >

Na naładowanej stronie pisze: Oczekiwanie na boksy.onet.pl

Odświeżyłem i znowu to samo: Oczekiwanie na t.csr.onet.pl

Znów odświeżyłem i się udało wejść. Podejrzewam, że tym razem nie ładowało t.csr.onet.pl bo nie było wymagane. Dziwne :wacko: WP jak nie działał tak nie działa.

 

Problem znika po połączeniu się przez modem -> komputer, a nie jak obecnie modem -> router -> komputer/y.

 

Przywracałem router do ustawień fabrycznych i ponownie konfigurowałem, ale nic się nie zmieniło.

 

Nawet mój kuzyn, który jest po informatyce nie wie o co chodzi, twierdzi, że wszystko powinno być w porządku po przeglądzie ustawień routera. Myślimy, że problem leży bezpośrednio w routerze, bo bez niego jak pisałem jest wszystko ok, jak i na poprzednich było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...