Skocz do zawartości

Steam - Błąd po reinstalacji


Boru

Rekomendowane odpowiedzi

Musiałem przeinstalować steam i taki bład wyskakuje jak uruchamia sie i aktualizuje do 26%...

post-3867-0-91227700-1331142766_thumb.png

 

jak próbuje uruchomić drugi raz to mam info ,że element steam.exe zostal przeniesiony lub zmieniony i nie bedzie działał poprawnie i czy chce usunąć ten skrót ....

 

wydaje mi sie ,że przedobrzyłem bo użyłem revounistaller do odinstalowania steam...

aktualnie aplikację odinstalowałem,ale usługa"steam client service" jest w Usługach....

 

takie pliki miałem po reinstalacji steama

post-3867-0-43849500-1331142945_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ok,a ten klucz rejestru ,który mam usunąć to jest folder w ,ktorym są klucze, mam usunąć ten folder ? i czy wszystkie czynnosci mam zrobic w awaryjnym ?

Co ty pleciesz,co ty wygadujesz za głupoty?Jaki folder z kluczami? Masz usunąć tylko ten klucz w rejestrze o których pisałem -ani więcej ani mniej.Co do trybu to jeśli usługa tego programu nie działa już to w trybie normalnym też to powinno się udać.

Odnośnik do komentarza

Pobierz na nowo instalator Steam i podczas instalacji spróbuj wybrać opcję naprawy.

Jak nie pójdzie, to uruchom instalator jeszcze raz i spróbuj za pomocą niego najpierw usunąć Steam.

 

Jeśli to nie zadziała, bo pokażą się błędy, to ściągnij Autoruns for Windows

Uruchom go i poczekaj chwilę, aż wszystko zeskanuje. Następnie będąc na zakładce Everything wcinij skrót ctrl+F i wpisz File not found

a następnie usuń wszystkie wiersze z tą pozycją.

Dla pewności jeszcze wpisz samo Steam

i jak będzie Steam Client Service lub Steam z ikonką tego programu, to też usuń.

 

Zrestartuj komputer

 

Usuń foldery Steam wraz z zawartością z tych lokalizacji:

C:\Program Files\Common Files\Steam

C:\Documents and Settings\All Users\Menu Start\Programy\Steam

C:\Program Files\Steam

Widzę, ze masz CCleaner, więc przeczyść jeszcze nim rejestr i resztę, zrób restart i potem spróbuj instalacji na nowo z pobranego instalatora.

Odnośnik do komentarza
opcja naprawy -sypie błedami

Jak występują błędy, to podawaj proszę ich treść, bo taka lakoniczna wypowiedź nic nie pomaga.

 

opcja usunięcia- usunęło aplikacje... zaraz powiem co z tym autoruns

Może po tym usuwaniu instalator już by ruszył prawidłowo...

 

w autoruns gdy wybieram ctrl+v to program informuje,że przejstaje działać....

Miało być ctrl+F a nie ctrl+v. Chodziło mi o uruchomienie wyszukiwania. Równie dobrze można kliknąć w lornetkę lub zakładkę File -> Find...

Odnośnik do komentarza

po usuwaniu nie ruszył prawidłowo...

 

mam usuwać te pliki, ktore w zakładce Image path maja pusto lub file not found?post-3867-0-04346900-1331375961_thumb.png

 

ok wywaliłem tylko to z filenotfound(był tylko jeden plik) a Steam nie wyszukało... zrobiłem restart, wyczyścilem rejestr ccleanerem.. zainstalowalem steam i dalej ten sam bład...

Odnośnik do komentarza
Error - 2012-03-10 18:11:04 | Computer Name = Adam-Komputer | Source = Steam Client Service | ID = 1

Description = Error: Failed to poke open firewall

 

Wygląda to na problem z komunikacją Steam <=> Comodo... Ja bym na czas instalacji spróbował wyłączyć cały kombajn Comodo (Co zresztą @Grisza sugerował wcześniej) a jeśli to nie pomoże do nawet dla pewności całkowicie odinstalował Comodo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...