Skocz do zawartości

Ogólny problem z komputerem


soob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisałem na tym forum już dwukrtonie jeśli dobrze pamiętam i zawsze dostałem pomoc więc zwracam się do was jeszcze raz :)

 

Otóż mam od jakiegoś czasu problem z komputerer -- "muli" go, a na dodatek ostatnio kilkukrotnie sprawdzał mi dysk i usuwał jakieś katalogi (nie mam pojęcia o co mu chodziło).

 

Mam Windows 7, 64-bit, 4GB RAM-u więc raczej Mozilla nie powinna go wieszać, a zdarza mu się niestety. Nie mam pojęcia co to może być :)

 

Dołączam loga z OTL-a

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witam ponownie.

Próbowałem zrobić tak jak kazaliście z tą płytą ale nie wiem czemu nie chce u mnie tak działać jak na obrazkach z waszego forum:

 

Nie wiem co robię źle. Może od początku:

Pobrałem ten program i wypaliłem na płytę --> click

Ustawiłem Bootwanie na CD i po restarcie pokazały mi się takie dwie opcje (nie pamiętam co tam było napisane ale przy jednje było coś z support a przy drugiej without supprt).

 

Wybrałem 1-szą i nie wykrywa mojego dysku, i to samo po wybraniu drugiej

Ciągle pokazuje mi się takie coś:

 

http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=suc40003.jpg&res=medium

 

Proszę mi powiedzieć co robię źle

Odnośnik do komentarza

Marek

Tego nie zmienisz ani Ty ani nikt inny. Będzie coraz gorzej. I trzeba się z tym pogodzić.

Zbyt wiele jest nowinek technicznych, które nie wymagają niczego od obsługanta, prawie same robią kawę i coraz łatwiej je wymienić na nowszy model niż je naprawiać.

Jednak są również tacy, którzy nie mogą sobie na to pozwolić i to właśnie ci mają w większości problemy.

Stary sprzęt, brak kasy na nowy i próby ratowania bo właśnie wchodzi on w etap śmierci technicznej związanej z czasem użytkowania.

Wielu z nich nie interesowało się zgłębianiem wiedzy informatycznej bo sprzęt działał zgodnie z przeznaczeniem.

Świadczą o tym wpisy w stylu: Komputer się nie uruchamia. Pomocy!!!

Pomijam eksperymentatorów.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...