Skocz do zawartości

Battlefield 3 - Zawieszenia, "Program przestał działać"


hash6687

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ponieważ pisze w imieniu mojego kolegi to zacznę od tego. Zakupił on sobie lepszy komputer nowa grafike i orginalna Gre battlefield 3. No i teraz zaczynają sie problemy. Tutaj po prosze was o pomoc. Moge dostarczyć wam każdą potrzebna rzecz która poda przyczyne.

 

Więc gra się ogolnie włącza lecz podczas wczytywania misj czy wchodzenia w multiplayer gra się po prostu zwiesza i wyskakuje okienko "Program przestaje działać" Nie ma żadnego powiadomienia o błedzie.

 

Windows 7 64 bit <- - - Orginalny

Battlefield 3 <- - - - Orginalny

 

Sprzęt komputerowy

 

Procesor AMD phenom II 4x b50 procesor 3.2 GHz

Karta graficzna amd radeon 6850 1 GB

Aktualne sterowniki graficzne

Ram 4 BG DDR3 kingstona 2 kosci

Direct x 11

Płyta głowna gigabyte technology GA-MA785GMT-UD2H

Anti Virus Microsoft security essentials Kupiony z PC Format z Licencja

 

 

Wiem że trudno coś poradzić z takimi małymi info. Mogę podać logi itp. Tylko podajcie czym i co dokladniej podać. Zależy mi na tym żeby gra działała. Wydałem na nią kase a sama karta graficzna tania nie Była. Proszę o szybką odpowiedz.

 

 

PS> Robiłem reinstal Gry mnóstwo razy i błąd jest taki sam co chwile. Nie wiem co mam poradzić robiłem reinstal rózwnież systemu też nic nie pomagało

 

Wydajność komputera

 

procesor 7,3

ram 7,3

grafika 7,7

grafika w grach 7,7

podst dysk twardy 5,7

 

ogolna wydajnosc 5.7

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Gdyby to była starsza gra to bym podejrzewał problem z VirtualStore a tak to ciężko powiedzieć.Nie mniej sprawdź ten artykul

 

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=397636

 

Może jeszcze być folder C:\VirtualStore i jest folderem ukrytym ,niewidocznym przy domyślnych ustawieniach explorera - jeśli jest to też trzeba sprawdzić czy nie ma przypadkiem mirrorów folderów z Program Files ,dubli ustawień - jeśli są to opróżnij ten folder

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze skapowałem. Po prostu mam usunąć z Folderu C:\VirtualStore Pliki ??. Bo inaczej nie rozumiem. Nawet jeżeli tak to nie mam takiego folderu w C:\VirtualStore na ani jednej partycji.

 

Nie wiem może pomoże danie jakiś logów ?? albo coś ??. Jeżeli ktoś coś wie proszę dać znać. Ważne to dla mnie. Jeżeli mam coś dać dajcie linka do programu którym mam to zrobić.

 

 

Edit 1. Folder VirtualStore znalazł się ale był w C:\Uzytkownicy\Dariusz\appdata\local/VirtualStore Ale ten folder był cały Pusty

Odnośnik do komentarza

Pamietam, ze gdzies widzialem problem z Host-em zwiazany z logowaniem, ale nie pamietam szczegolow. Dodatkowo wykluczyl bym bledy sprzetowo-programowe i uruchomil OCCT na pol godziny w trybie Power Supply.

http://www.youtube.com/watch?v=404vBxYzk6s&feature=player_embedded

 

@edit

dodatkowe pytanie -

phenom II 4x b50
odblokowywales rdzenie CPU?

Pytanie od naszego kolegi, marekW ktory slusznie byc moze widzi taka mozliwosc i wynikajaca z niej niestabilnosc.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy dobrze skapowałem. Po prostu mam usunąć z Folderu C:\VirtualStore Pliki ??. Bo inaczej nie rozumiem. Nawet jeżeli tak to nie mam takiego folderu w C:\VirtualStore na ani jednej partycji.

 

Pytanie czy sprawdziłeś dokładnie ten folder.Struktura tego folderu to C:\VirtualStore\S-1-<długi numer>\Program Files\.....

 

na wszelki wypadek sporządź logi:

 

uruchom cmd.exe i wpisz

 

cd /d C:\VirtualStore

 

<enter>

 

dir /s /b /ah >%userprofile%\Desktop\log1.txt

 

<enter>

 

dir /s /b /a-h >%userprofile%\Desktop\log2.txt

 

<enter>

 

oba logi będą na pulpicie

Odnośnik do komentarza

MarekB Na pytanie o Odblokowanie CPU odpisze dopiero kolo 15.Co do tego testu to dam jeszcze raz zdjęcia ale w rar.

 

Edit 1. MarekB. Masz może sposób na zobaczenie czy 4 rdzeń działa. Bo wiem że on był zablokowany niby go odblokowali ale jak dałeś takie pytanie to mogę się zastanawiać czy jednak to zrobili.

 

http://wrzucacz.pl/f...751/hghd_fg.zip

 

Flavius Powiem tak "C:\VirtualStore" Nie było tak jak napisałeś znalazł się on dopiero w C:\Uzytkownicy\Dariusz\appdata\local/VirtualStore Zrobie tak jak mówiłeś z logami i oby 2 logi prześle również w rar ale dopiero też koło 15

Odnośnik do komentarza

Temat jak zwykle rzeka.

Z tego co dobrze kumam to 4 rdzeń jest odblokowany i wszystko jest ok. Czyż nie ?? :thumbsup: :thumbsup:
guzik prawda lub byc moze guzik prawda.

Przy takich problemach ;

1. Wraca sie do ustawien fabrycznych - logika chyba nakazuje , prawda. (calego kurna PC czyli BIOS-reset, CPU - jak fabryka wypuscila, non OC kurna, bo juz mi psyche siada od tych pierdul)

2. Testuje sie kilka sterownikow graficznych, np, od najnowszego do trzeciego w tyl.

3 Sterowniki wymienia sie czyszczac wszystkie pozostalosci po poprzednich dodatkowo Driver Swepperem +/lub dodatkowo wykonuje sie to np. Revo Uninstalerem.

4. Nie slucha sie pierdul typu; nakladka nowych sterow na poprzednie bo tak juz mozna + biblioteki DX dogrywa sie najnowsze.

5. Mysli sie jakie programy lub aplikacje instalowalem przed problemem.

6. Napewno mozna zrobic wiecej niz do pkt nr5, ale to na poczatek wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Zasilacz to Logic 400w atx 230V

 

Były już wcześniej inne sterowniki ( starsze ) też nie działało teraz mam wszystko Aktualne. Gra zostaje włączona bez anty vira i z anty virem też nie działa. Gra ma standardowe ustawienia. Próbowałem też na minimalnych. Teraz wszystko jest aktualne.

 

Nie wiem jak użyć memtest bo podobno nie robi się go na włączonym Windowsie ( pulpicie ).

 

Reinstal był wielo krotnie i zawsze gra była robiona na czysto od razu po updatach i sterach i DX-y ( Pełny reinstal systemu )

 

Pierwotny procesor to Procesor AMD phenom II 4x b50 procesor 3.2 GHz napisany wyżej

 

Podaje Jeszcze raz SS widać na nich idealnie te CPU itp http://imageshack.us/g/268/ss2qw.png/ Wystarczy ściągnąć na pulpit i sobie posterować + - ( inaczej nie zrobię bo u mnie na komputerze jest dużo większe niż na uploadzie )

Odnośnik do komentarza

Odpowiadam za to, bo sam się złapałem, że każdy widząc konfig mniemał iż zasilacz jest co najmniej z średniej półki, a tu pach wyrób zasilaczopodobny. 400 W to on ma napisane jedynie na naklejce, a faktycznie w porywach ma 250. Dziwisz się, że komp ma chimery?

 

Pierwotny procesor to Procesor AMD phenom II 4x b50
nie ma i nie było takiego procesora, każdy oryginalny phenom II x4 miał cache L3, u ciebie tego nie ma.

 

Proponuję, zresetować bios do ustawień fabrycznych, zworką na całkowicie odłączonym zasilaniu (wyciągnąć wtyczkę sieciową), a wcześniej Advanced Clock Calibration ustaw na "disabled" (w biosie) .

 

W biosie jest nieźle namieszane.

Odnośnik do komentarza

Co sugerujesz że procek nie istnieje Pomimo tego że mam do niego pudełko, firme.

http://www.benchmark...w_AMD-2959.html

 

Co do zasilacza to nie wiem ale po kija robili by zasilacze 400w jak ciągną 250. Proszę o opinie innych. I poradę co dalej

Czemu w biosie jest namieszane jak przy nowym komputerze był resetowany cały komp więc był świeży a nic tak na nim nie ma instalowane.

Odnośnik do komentarza

Napradwę twierdzisz, że masz do niego pudełko? A czytać i zrozumieć co czytasz chociaż potrafisz, patrz i spróbuj zrozumieć co znaczy to co ci zaznaczyłem strzłkami:

post-22-0-13545400-1330639912_thumb.jpg

 

Czytałeś kiedyś opracowania na innych forach dotyczących zasilaczy i wyrobów "zasilaczopodobnych" tzw "czarne listy" ?

 

WAŻNE nt. zasilaczy, przeczytać uważnie: https://www.fixitpc.pl/topic/138-zasilacze-komputerowe-garsc-informacji/

 

Czemu w biosie jest namieszane jak przy nowym komputerze był resetowany cały komp więc był świeży a nic tak na nim nie ma instalowane.
odróżniasz reset biosu od formatowania dysku komputera? Edytowane przez marekW
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...