Skocz do zawartości

Pomoc z komputerem


hash6687

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do was wielkie pytanie. Ponieważ dostałem tutaj pomoc z komputerem co bardzo mi pomogło uważam że się znacie. Komputer jednak długo nie pociagnie. Wiec....

 

Moglibyście podać albo linka albo coś wizualnego. Chodzi mi o Dobry tani komputr do 1400 zł. Najbardziej chodzi mi żeby był szybki i dobry dla gier. Czyli to co dla Profesionalnego gracza.

Ponieważ gram w róznych ligach Online. Potrzebny mi sprzet własnie takiej klasy.

Proszę o podawanie takich linków jak np ten http://www.alsen.pl/komputery,k1/komputery-pc,l47/fujitsu-esprimo-p9900-g6950-4gb-250gb-dvdsm-dos,p59678.html

 

Byłbym bardzo wdzięczny gdybym taki link dostał. I wybrać najlepszykomputer dla mojej potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mój stary Komputer jest po przeróbce Ram 1 GB

 

Procesor AMD athlon 64 1800 MHZ ( 9x200 ) 3000 +

 

Karta Graficzna Geforce 9500 GT ( 512 )

 

Nie podaje Zasilacza i Plyty głownej bo to pewne ze nowe. Juz dostałem info ze mój zasilacz jest na czarnej liscie. Ramu miałemw wiecej ale sie popyaliły.

 

Mój stary temat z tą pomocą od was to http://www.fixitpc.p...iebieski-ekran/ Już znam hasło i login ;d

 

 

Co do linka wyżej własnie słaba ta karta graficna tak mi się wydaje na moje małe doświadczenie. No i Nie pisze nic o Dysku ?? tzn Nie ma jej czy co ??

 

Oczywiscie zmieniam komputer Bo od tygodnia przy właczeniu Zaczyna mi ostro harczec czysciłem go itp. A nie włoże już w niego kasy ponieważ się nie opłaca jest bardzo stary już no i na dodatek co chwile coś sie w nim psuje. Mija 3 miechy i coś siada to już moja 3 naprawa. Nie ma to sensu Więc wole nowego. Oczywiscie wczesniej niej harczał i ustepuje to po 5 minutach chodzenia kompuetara

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to to ale Naped DVD to

 

TSST corp CD/DVDW SH-S18D

 

Dysk to chyba. ST3160815AS 160GB

 

 

Aha Kupuje komputer na Raty to pewne bo z gotówka w tych czasach to szans nie ma. Wolałbym Kupic po prostu cały komputer. Czyli wchodze w sklep Kupuje kompa i wychodze. bez kombinowania. Ponieważ nie mam zbytnioa czasu latac po sklepach i szukac czesci albo potem montować komputer. Czesto zabiegany. Dlatego prosze was o pomoc z tymi linkami. WIem cieżko ale na prawde potrzebuje pomocy. Nie znam się az tak bardzo na tym a chce już na troszke go miec

Odnośnik do komentarza

Zawsze można powiedzieć żeby złożyli komputer i wziąć poszczególne części na raty. Nie za bardzo da się kupić za 1400 gotowy komp do grania.. Powiedz skąd jesteś to się znajdzie jakiś sklep miejscowy w którym będzie można coś kupić. Ten zestaw z infobitu z twoim dyskiem będzie dużo, dużo szybszy od proponowanego wyżej.

Odnośnik do komentarza

W Komputroniku który jest w Katowicach można wziać coś takiego:

OCZ StealthXStream 500W PSU 210 zł

SilentiumPC Brutus BT-410 Pure Black - bez zasilacza 140 zł

Intel Pentium G620 2.60 GHz BOX 260 zł

GoodRam DDR3 4GB 1333MHz CL9 95 zł

Radeon 6770 XFX 1GB 2xDVI&mHDMI (PCI-E) 440 zł

Asus P8H61-M LX Rev. 3.0 190 zł

Lite-ON DVD+/-RW IHAS122-18 bulk black (Serial ATA) 70 zł

Plus 60 zł za złożenie

Razem troszkę powyżej 1400 zł

Najlepiej się tam przejść/zadzwonić/wysłać maila. Możliwe że sam sobie włożysz dysk twardy ale to jest proste.

Odnośnik do komentarza

A podpunkt "bez zasilacza 140zł" To znaczy że mam dokupić ??. Czy jak ?? Wolałbym raczej z dyskiem również. Poniewaz 160GB to mało jeżeli chodzi o max progrmy ;p

 

Prosiłbym o jeszcze więcej propozycji aby wybrać tą najlepszą. Aha no i pytanie czy w tym sklepie można na spokojnie wziąść na raty ?? Katowice troszke daleko ten sklep nie ma go w Dąbrowie Górniczej ??. Wiem głupie pytanie lecz serio brak czasu posiadam;/.

Odnośnik do komentarza

Ten pkt bez zasilacza to obudowa. To co jest wyżej oznaczone PSU to właśnie zasilacz. Nie da się złożyć zestawu za 1400 z dyskiem. Za 1700 by się dało. Jak będzie za 1400 z dyskiem to sobie zagrasz tylko w Simsy - wtedy to już lepiej kupić laptopa. Na konfigu proponowanym przeze mnie zagrasz na Battlefielda 3, Mass Effect 3 i Modern Warfare (również 3) na 19 calowym LCD. Komputronik wybrałem bo mam dobre doświadczenia tylko że nie ma go w Dąbrowie. Musisz jakiś sklep sam znaleźć albo zamówić przez net/email i tylko raz podjechać po złożony.

Odnośnik do komentarza

Wiesz cofam to jak mówiłem że nie ma Komputronika bo chyba jest http://www.komputronik.pl/kontakty/pl/dabrowa_gornicza Nie wiem jak ja to sprawdziałem. Jakaś pomroczność jasna czy coś. W każdym razie tam się możesz przejść i zamówić ten komputer wg specyfikacji. Tak jeszcze na marginesie - ta płyta główna musi mieć bios w wersji co najmniej 0601 żeby poszedł ten procesor. Komputronik na stronie ma stare dane o kompatybilności. To tak tylko piszę jakby nie wiedzieli - bo konfigurator na stronie mówi że niezgodna płyta z procem ale jak mówię kłamie.

Odnośnik do komentarza

No okej w takim razie dziekuje Ci. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakiś komputer zestaw taki jak podał MatiK to proszę o propozycje

 

Chciałbym odświeżyć post. Potrzebuje taki sam komputer jak wyżej może być gorszy ale z dyskiem twardym, Ponieważ się spalił tamten ;pp. Proszę o odpowiedz do Ceny 1500 zł polecany przez was

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

A tak z dalej żeby był ten temat. Chodzi o to że obudowe zostawiam i Dysk twardy jednak też zostawiam. Możecie zapodać Znowu jakiś komputer ale z lepszym prockiem :)??

 

Czyli zakupie all rzeczy prócz obudowy i dysku twarego ( bo dostaje ) zaniose moje czesci i mi złoża w całość

 

Proszę o podanie jakiegoś modelu komputera

 

Proszę o odpowiedz. Wiem że co chwile zmieniam ale lepiej jak wydam mniej za rzeczy które mam albo nie są aż tak potrzebne ( obudowa ) jeżeli już takie mam.

 

Odnośnik do komentarza

Na początek dwa pytania - czy dysk ma na pewno złącze Serial ATA oraz czy napęd optyczny też będzie przekładany (będzie to możliwe tylko jak ma złącze Serial ATA albo masz przejściówkę ATA-SATA; jak trzeba nowy to potrzebne będzie jeszcze 60 zł ). Propozycja z Komputronika

 

post-1006-0-79390400-1334073702_thumb.jpg

 

z mniejszą ilością RAM-u ale o ile wiem u nich się bez problemu załatwi za opłatą złożenie również z twoimi częściami oraz propozycja z Moreli

 

post-1006-0-66753500-1334073710_thumb.jpg

więcej RAM-u ale nie wiem jak z fizycznym złożeniem przy użyciu twoich części. Pamiętaj też że samemu da się dość łatwo złożyć kompa i zainstalować Windowsa.

Odnośnik do komentarza

Mój dysk twardy to ST316081 5SA SCSI Disk Device ( 160GB 7200RPM SATA 2 )

 

Powtórzę Szukam sklepu który pozwoli zakupić Komputer

- Do 1,5 tys złota

- Zakup bez dysku i bez obudowy ( bo mam )

- Sklep w Dąbrowie górniczej

- Sklep który pozwoli kupić na raty

- Sklep który pozwoli złożyć swoje zamówione sprzęty i moje przyniesione

- Sklep gdzie raty są w tanim banku ( np LukasBank jest cholernie Drogi )

 

Proszę o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jak wpiszesz w Google sklep komputerowy Dąbrowa Górnicza to będziesz miał listę i musisz sobie kilka samemu wybrać patrząc chyba na ich kalkulatory rat. Potem musisz do nich maila wysłać z pytaniem czy złożą Ci komputer (i za ile to zrobią) jak kupisz u nich części. Jak już będziesz wiedzieć gdzie to jest możliwe to wtedy podamy Ci dokładną konfigurację korzystając z cennika sklepu. Komputronik wydaje mi się najlepszą propozycją ze względu na obsługę ale skoro odpada to cóż, Podaj też dokładny model napędu DVD który masz - chyba że nie masz ale to też napisz.

Odnośnik do komentarza

hash6687 - skoro pytasz o raty zakładam żeś dorosły człowiek, byłeś chociaż na stronie morele.net ? MatiK podał ci zestaw na talerzu, wystarczyło wejść na stronę sklepu, wybrać to co on sugeruje i nawet możesz sobie sam określić jakie i ile rat, mało tego wszystkiego możesz dokonać przez internet, a całość odebrać osobiście w Katowicach, od Dąbrowy to rzut beretem. Myśl trochę człowieku, używaj mózgu bo ci zaniknie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...