Skocz do zawartości

Mój zasilacz się buntuje.


karoles54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno pisałem tutaj w temacie "Mój komputer bardzo wolno chodzi" :), poradziliście żeby kupić nowy radiator, oczywiście kupiłem też zasilacz, mniej więcej podaliście jaki kupić i taki kupiłem: http://allegro.pl/oryginalny-fortron-400w-atx-pfc-noise-killer-i2046040376.html

 

No i po podpięciu zasilacza, wszystko super, chcę włączyć komputer na drugi dzień, a tu tylko przez sekundę diody migają i gaśnie.

Jak wsadziłem stary zasilacz, który służy mi już kilka dobrych lat, komputer działa normalnie. Po odczekaniu jednego dnia, znowu podpiąłem nowy zasilacz, ale co 5-10 minut się resetował komputer, później gasł na dobre, teraz potrafi działać cały dzień, ale niestety nie mogę włączyć komputera na drugi dzień.

 

Ten zasilacz został mi polecony przez osoby na tym forum, a ja wierzę w doświadczenie tych tutaj osobników, dlatego zwracam się z prośbą. :)

 

Czy to może być jakiś wadliwy egzemplarz czy może coś nie tak w komputerze? :)

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Ok to go poprostu odeśle . Ale pisze tam ze one sa deemontowane z nowych komputerow

W tym przypadku jest napisane że jest używany, mają również demontowane z komputerów nieużywanych więc jest traktowany jak nowy i jest to podane w aukcji i dają na nie 12 miesięcy gwarancji. Sam kupowałem u nich takiego Fortrona niby nowego, na razie nie ma z nim problemów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...