Skocz do zawartości

gameranger problem z łączenia plis ! pomóżcie ;(


sic3k

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

co do nuriel Zrobiłem defraga dysku C na którym mialem poraz pierwszy diablo / a lecz ostatnio resitalowałem gre i zaistalowałem na dysku d podczas uinstala odinstalowałęm oby 2 zrobilem tak jak pisało w tej stronce że defragnołem wszystko zainstalowałęm zrobilem test graficzny tylko jest mały porblem ze gdy wchodze do gry w grze sa moje postacie ze starego diablo ;( a usuwałem wszystkie save i dalej jest ten błąd exeption gdy chce stworzyć gre a gdy chce dołączyć mam problem z połączeniem iz po kiknięciu jojn w programiku diablo sie otwiera włącza sie menu i stoi a powinno isc dalej do dołącz do gry i auto ip wpisac i dac ok a tak nie jest why ;( a mojemu kumplowi działa

 

dodam iz przed chwilą wziołem od tego kolegi diablo jemu działą all zainstalowane całe diablo skopiowałem i oczywiscie wczesniej usuwając całość mojego i dalej to samo ;/ ja pier. co za gówno czemu zawsze mi cos nie dziala zawsze tak mam to sie kur nazywa pier. szczęscie .

Odnośnik do komentarza

Na początek sprawdź co mówił Dawid musimy mieć pewność że połączenie oraz przekierowanie portów działa u ciebie na 100 procent dlatego daj loga o którego prosił Dawid.

Zainstalowałem u siebie Rangera odpaliłem Diablo i poszło z palca za pierwszym razem. Tylko że ja aktualizowałem do patcha 1.13 .

A nie instalowałeś może jakiegoś moda , bota lub temu podobne.

Odinstalowałeś grę mam rozumieć przez dodaj/usuń tak

Odnośnik do komentarza

teraz tak to są logi z net- http://www.przeklej.pl/plik/net-log-txt-00434v8in03p

 

a teraz chcę powiedzieć ci tak odinstalowałem diablo panelem, po 2 mam patcha v 1.12a ( diablo miałem na 2 dyskach na c- zrobiłem defraga po uinstalu ,miałem także na dysku d na którym defraga nie zrobie bo wysakuje iż jest przez coś uzywany przez jakies wtyczki i wyłączenie wtyczek może miec jakies tam skutki i nie dawałem tak bo mogę coś utracic ale nie wiem jesli bd to konieczne to dam tak zobaczymy - teraz chcę dodać iż po defragu i instalacji gry na dysku c mogłem instalowac inne patche a w przypadku wczesniejszym wyskakiwał mi taki błędzik + teraz jak przyniosłem od kumpla diablo to samo tylko zainstalowane a jemu dziala ten gameranger wzuciłem je na dysk d nie mogę instalowac znów innego patcha pisze ze w mym diablo brakuje jakiegos pliku uzywałem Hero edytora co do twego pytanie ( tu masz screna z błędu podacz instalacji -- http://www.przeklej.pl/plik/oks-png-00434vaoi1dc

Odnośnik do komentarza

kurde pograł bym z innymi samemu nudo mi sie gra tylko nie wiem co jest ;( robie wszystko a nic nie chodzi hamahi nie działa ;/ gra ze kumpel daje mi ip ja w diablo wpisuje ip wysakuje błąd podczas połączenia ze nie moze znalesc takiego serva robie gamerangera piszez podczas hostu serva ze mam zablokowany port upd 16000 a gdy dołączam do gry nic sie nie dzieje włącza sie diablo wysakuej meni zamist opcja wybierania postaci wgl kwas Boze nie wiem co robic już oddał bym komputer do reinstala windowsa bo mam na gwarancji a nie dostałem płyty a czy to cos da ? ;/ pewnie nic zainstalował bym nowe diablo tylko nie ma skąd pobrać dzięki acta.. brawo dla nich.. poprostu tak sie nudze w domu ze próbuje zrobic wszystko zeby choć troche sobie pograć a tu liption zawsze jak coś robiem z kumplami im all dziala mi zawsze cos nie dziala to poprotu sie ma tą opaczność Boża nie ma co szczęcię bite 100% ehh

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...