Skocz do zawartości

Problem z Połączeniem TD-W8901G


deszczowypl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z routerem TP-LINK model TD-W8901G. Otóż mam internet z Netii od jakichś 2 lat i łącze się z nim przez ten właśnie router i nie było żadnych awarii. Ostatnio zadzwonił do mnie konsultant że mogę zmienić prędkość mojego łącza z 1mb/s na 20mb/s no więc się zgodziłem. Od 1 lutego miałem mieć właśnie ten internet lecz już od 30 stycznia nie mam w ogóle internetu. Na początku myślałem że jest to wina przeniesienia internetu na szybsze łącze więc cierpliwe czekałem jednak do dziś nie mam ani internetu 1mb/s ani 20mb/s. Dzwoniłem wczoraj do pana z obsługi technicznej netii gdzie dostałem informacje że ja już mam ten internet podłączony i po mojej stronie leży problem. Poradził mi także abym ponownie zresetował router do ustawień fabrycznych i jeszcze raz go skonfigurował. Próbowałem tak zrobić ale nic to nie daje. Jedyne co mnie dziwi to, to że kiedy wchodze w status routera to nie mam przydzielonego IP ale mam pokazaną prędkość łącza co mnie dziwi.

 

Oto ss:

 

Zmniejszono 88% (oryginalne wymiary 800 x 600) - kliknij by powiększyć do normalnych wymiarówaaaalt.png

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Przed chwilą próbowałem połączyć się przez modem SAGEM Fast800 i wyskakuje mi "błąd 860: brak sygnału wybierania" a dioda ADSL miga. Teraz podłączyłem router spowrotem i o dziwo nie świeci się już ADSL nie wiedzieć dlaczego.

 

 

Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu?

 

Pozdrawiam,

Jacek

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Byli u ciebie monterzy?? Sprawdzali linię?? i możliwości techniczne? Jak nie to reklamuj..i proś z kimś z działu technicznego. Wciskają kity jak na modemie miga dioda ADSL albo nie pali się na routerze to coś jest nie tak.

BTW nie zmieniły się czasem parametry takie jak modulacja etc?? bo to bardzo możliwe. Z tego co pokazujesz na obrazku to linia jest DOWN no i VCI/VPI nie pasuje mi dla netii bo powinno być 8/35 i Conection type ---PPPoE .VPI-8 .VCI-35 .Multiplexing-LLC

 

@Edit

Powiedz mi masz to na lini NETII? czy na lini TP?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Net24#Parametry_konfiguracyjne_us.C5.82ugi_NET24 tu są parametry.

Edytowane przez piotreek
Odnośnik do komentarza

Siema, sorry że nie odpisywałem, ale całkowicie o tym zapomniałem. Dzwoniłem do nich i powiedzieli, że jest jakaś blokada, sam nie wiem o co chodzi, ale powiedzieli też, że przyślą technika.

 

DawidS28 ja także się dałem zrobić. Powiedzieli mi przez telefon, że mogę mieć 20 mb/s nie sprawdzając nawet gdzie jest centralka. Zapomnieli także przysłać mi netia spot który miał być dołączony do internetu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...