Skocz do zawartości

Brak WINDOWS UPDATE - Windows 7 x64


MegaTherion

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

powiem tak aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

skrypty fixy naprawcze od majkasoft nie rozwiązały problemu. Narzędzie analizy gotowości aktualizacji systemu / System Update Readiness tool, - odpala się z błędem kod błędu bodajże 0x8000222 . Niestety znajomy musiał zabrać laptopa, wiec dalej nie mam źródła. Ale szczerze 1 raz się z tym spotykam.

Wcześniej miałem pobrany SP1 dla WIN7x64 ponad 900 mb - również w trakcie instalacji wywala tylko info iż aktualizacja nie możne być kontynuowana.

Odnośnik do komentarza

Usługi Windows Update i Usługa inteligentnego transferu w tle uruchomiona. Ciągle ten sam komunikat ze screenu (...) Laptop "czysty" dopiero co dostałem ze sklepu (...) skrypty fixy naprawcze od majkasoft nie rozwiązały problemu

Znalazłam taki artykuł: KLIK. Pomijając, że nieskutecznie stosowałeś MS Fix-it (czyli teoretycznie wykonałeś część właściwą artykułu, choć ... jest różnica w ilości usuwanych obiektów w SoftwareDistribution między tymi procedurami), komentarze mają dodatkowy trop. Pojawił się wątek sterowników Intel Rapid Storage Technology, których aktualizacja pomogła:

 

Just to share where I am having the same problem but Windows Update & BITS services are running well.

 

Finally I found the problem is cause by Intel Rapid Storage Technology (RST) which suppose to enhance the SATA disk performance. Problem solved after I download and install the latest version from Intel.

 

So the first thing to check is to ensure all third party drivers are the latest version.

 

I had exactly the same problem on a new W7 install and once I updated the Intel Rapid Storage Technology driver, all was well.

 

I would never have thought of that if I had not read your post.

 

 

W związku z tym, że do systemu nie ma już dostępu, rozumiem, że nie ma tu czego szukać, dalsza diagnostyka niemożliwa. Temat zamykam. Na wypadek gdyby miała nastąpić kontynuacja: via PW poproś o otworzenie tematu.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...