Skocz do zawartości

Laptop Toshiba - Co wyrzucić bez szkody dla zdrowia?


ayla

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
A marekW miał zapewne na myśli przeglądanie zdjęć z komunii
nie z komuni tylko z imienin ciotki Spycibory. :lol: a tak serio fotoszop to 2D więc wymagania sa nijakie, obróbka "dużych" zdjęć potrzebuje zaś dużo ramu.

http://www.adobe.com...tech-specs.html

Piszę o podstawowwym szopie, bez extented.

 

Możliwe, ale jak masz tiffa o kilkuset (to nie pomyłka) megabajtach pojemności na warsztacie to już nie jest tak różowo jak mówisz
pochwal sie jakimś własnym dziełem obróbki tiff'a.
Odnośnik do komentarza

Zalogowałam się na konto Administratora bez hasła. Poszło dobrze. Wróciłam na swoje.

Plik wymiany ustawiłam na 9 giga i tyle pokazuje w System properities -> Performance options.

 

Owszem, dużo ramu potrzeba i jeszcze mam zamiar dołożyć, grafika może być taka sobie. Do prawdziwej pracy mam inny komputer, ten jest "w teren" i nie jest taki najgorszy. Planowałam kupno lepszego, ale luby mnie uprzedził prezentem, więc zakup odłożę na jakiś czas :) Zresztą laptopy tajfuny są mało żywotne. Niejeden kumpel w brodę sobie pluł, że mu super_lap_do_mega_gier się grzeje jak szalony i zacina...

Odnośnik do komentarza

Musze zaprotestowac, ayla dobrze prawi i sprzeta ma ok.

Niejeden kumpel w brodę sobie pluł, że mu super_lap_do_mega_gier się grzeje jak szalony i zacina...

Nikt mieniacy sie graczem z "dusza" zolnierza z 1410 roku nie kupi za przeproszeniem "sraptopa" do grania. Halabarde trza dzierzyc w rece godnie, a mieczem wywijac jak szlachcicowi przystalo. W max detalach pole bitwy ogladac, a nie jak za przeproszeniem du..pa wolowa na srednich i w dX9 czy 10 nawet.

Zatem sraptop wacpanny dodny jest wszystkiego w obrobce i sie nada na fotki, a i do simsow rowniez, tym bardziej ze prezent i juz odtluszczony jak trzeba. :D

Odnośnik do komentarza

Norton już był. Za darmo na 30 dni. Mam chwilę, żeby pomyśleć co dalej.

@ayla - pomyślałem za Ciebie. Chcesz lickę (nówkę nieśmiganą) na Bitdefender Antivirus Plus 2012 za free na 1 rok? Mam wolną z promocji na BitDef IS 2012.

Dołożysz do tego np. Comodo Personal Firewall 2012 - http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Personal-Firewall,Program,Windows,20399.html i ochronę lapka masz super.

Jak się namyślisz to pisać do Bonifacego na PW.

 

PS. Licek na w/w antywirusa ma 5 szt. Ktoś jeszcze chętny? Pisać na PW. Rozpatrzę wg kolejności zgłoszeń. Pobranie "na zaś/wszelki słuczaj" niecelowe - należy aktywować do 5 stycznia 2012.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...