Skocz do zawartości

Windows nie obsługuje telefonów z kartą pamięci w trybie pamięci masowej.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zalewa mnie już krew.

 

Sprawdzałem już 3 samsungi i 2 LG (komórki) i zawsze jest problem typu: urządzenie jest wykryte, ale nie można zainstalować do nich sterowników. A instalacja oprogramowania PC suite to nie to oco mi chodzi. Bo skoro w XP, wystarczyło podłączyć telefon i wybrać tryb pamięci masowej i żadnych kłopotów z sterownikami nie było, to w Windows 7 nie działa mi żaden telefon w tym trybie :/

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ja mam tylko jedno pytanie:

Czy nie możesz zainstalować systemu ponownie i nie próbować go ukwiecać?

Wydaje mi się, że większość Twoich problemów związana jest z eksperymentami.

Narażasz się na wiele negatywnych postów na własne życzenie i zaczynasz się odwzajemniać.

Ale zastanów się nad takim prostym faktem - co było przyczyną.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzałem na czystym systemie w wirtualu. Wykrywa owszem (w tych telefonach jest opcja pamięć masowa lub PC Suite, niektóre z nich mają też opcję odtwarzacz multimedialny) i owszem wykrywa urządzenie, lecz Windows nie potrafi do nich znaleźć i zainstalować odpowiednich sterowników. Gdy instaluję je z strony producenta to i tak nie działa.

Odnośnik do komentarza

Kurcze blade, jem mandarynki, rozkoszuje się wspaniałym świątecznym sernikiem, a mój bliźni Mściciel nie potrafi zaktualizować sterowników do telefonu marki LG KU990i

 

http://www.lg.com/pl...tialTab=drivers

 

i tylko mi nie mów, że sterowników do USB nie ma, bo popsujesz mi Wigilię. Sprawdzałem.

 

Gdy instaluję je z strony producenta to i tak nie działa.

 

To zaktualizuj firmware telefonu. Też jest.

Odnośnik do komentarza

@Puniś Belfegor napisał dokładnie to co miałem na myśli., Bez sterownika nie podepniesz telefonu w trybie pamięci masowej USB..bo u mnie bez niego też nie wykrywa mojego LG :D :D a co lepiej też mam windowsa 7 64 bit :) HP.

Jeśli mimo tego nie zadziała przykro mi wtedy ale śmiem podejrzewać iż ingerencje ze strony Sunrise Seven poszły tak daleko że zostaje format albo instalacja naprawcza (nakładkowa).*

 

 

*Sam się przyznałeś do usunięcia DriverStore z Windowsa. Z lektury forum wynika iż jego przywrócenie z płyty nie zawsze pomaga.

Edytowane przez piotreek
Odnośnik do komentarza
Kurcze blade, jem mandarynki, rozkoszuje się wspaniałym świątecznym sernikiem, a mój bliźni Mściciel nie potrafi zaktualizować sterowników do telefonu marki LG KU990i
ladnie napisane :D , a u mnie,

Kurcze blade, nie mialem mandarynek :angry: , a rozkosz czerpalem z makowca :P , Msciciel vel Wybraniec malo mnie obchodzi bo wiem , ze gdybym tylko mial jakis telefon, tablet lub inne badziewie z wielowyswietlaczem - migaczem - oczoplonsaczem, to MOJ windows napewno zainstalowalby wszystkie sterowniki, a gdyby jakims cudem chcial cokolwiek wiecej to znalazlbym to natychmiast i bez placzu na forum. Coz jakis jestem niedzisiejszy czy co? :( Jak Ci pomoc w te swieta Wybrancu, moze Cie adoptowac? jako rodzina zastepcza? podobno placa za to, a i uczynek chrzescjanski jak sie patrzy i dostep do mojego blaszaka rzecz nie oceniona. Dawaj dane wypisze kwestionariusze :P , zona swietnie gotuje, bedzie git i pasek mam z miekkiej skorki to tylek nie bedzie Cie dlugo bolal.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Temat do zamknięcia. Jestem po formacie i jest ok.

Winny? Toż to ja i moja niewiedza, gdy zaczynałem przygody z Windows 7.

Oczyściłem folder FileRepository i tu był pies pogrzebany. Uzupełniałem go z płytki, lecz to nie zawsze pomaga a numer folderu ma znaczenie jak się przekonałem na własnej skórze.

Powinienem był sprawdzić jaki numer folderu odpowiada mojej wersji systemu Windows 7.

Zamiast tego wrzuciłem folder numer 1 nie sprawdzając dla której jest edycji. Posiłkowałem się tym, że wszędzie jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...