Skocz do zawartości

Resource Hacker 3.6.0.92 - polska wersja językowa


Punisher2010

Rekomendowane odpowiedzi

Przygotowałem pełne spolszczenie Resource Hackera w wersji 3.6.0.92.

Ponieważ nikt tego nie dokonał, a stare spolszczenie było niekompatybilne (w nowej wersji programu dodano parę linijek, niektóre usunięto, zmieniono numery i pozycje) postanowiłem napisać je na nowo.

 

Tym razem udostępniam wszystkim w 100% dopracowaną polską wersję językową dla tego programu i mam nadzieję, że niedługo pojawi się ono w bazie DobreProgramy.pl jak i też na innych portalach.

 

Poniżej link do pobrania (spakowane w SFX, domyślna ścieżka wypakowywania C:\Program Files\Resource Hacker)

 

Pobierz

 

By spolszczyć opcję Open using Resource Hacker z PPM, wklejcie do notatnika i dodajcie do rejestru.

W podanych rozszerzeniach trzeba dodatkowo usunąć folder Resource Hacker (to on zawiera angielskie menu)

Polska wersja tego wpisu ma więcej opcji niż oryginał

 

Windows Registry Editor Version 5.00

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\Otwórz w Resource Hacker]

@=""

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\exefile\shell\Otwórz w Resource Hacker\Command]

@="C:\\Program Files\\Resource Hacker\\ResHacker.exe %1"

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\dllfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\]

@=""

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\dllfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\Command]

@="C:\\Program Files\\Resource Hacker\\ResHacker.exe %1"

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\ocxfile\shell\Open with Resource Hacker\]

@=""

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\ocxfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\Command]

@="C:\\Program Files\\Resource Hacker\\ResHacker.exe %1"

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\cplfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\]

@=""

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\cplfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\Command]

@="C:\\Program Files\\Resource Hacker\\ResHacker.exe %1"

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\scrfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\]

@=""

 

[HKEY_CLASSES_ROOT\scrfile\shell\Otwórz w Resource Hacker\Command]

@="C:\\Program Files\\Resource Hacker\\ResHacker.exe %1"

 

Jeśli używacie widoku rozmieszczenia wg typu - napis pod spodem (info do czego to aplikacja) będzie nadal po angielsku. Celowo usunąłem linijkę z spolszczenia, ponieważ usunąłem ten wpis z pliku wykonywalnego programu u siebie.

 

Poniżej możecie pobrać ten plik bez tego wpisu

Pobierz

 

Udostępniam też wersję Portable

Pobierz

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tylko tak pod rozwagę (abstrahując od kosmetycznego zabarwienia proponowanej zmiany) - czy uważacie, że osoby do których jest adresowany ten soft (czytaj: będą wiedziały jak go bezpiecznie używać) naprawdę potrzebują spolszczenia czy może ta podstawowa wiedza informatyczna implikuje również podstawową znajomość języka angielskiego wystarczającą w przypadku tego softu.

 

ps.

fajnie, że pod długiej przerwie soft jest znowu rozwijany.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza

Nie mam nic przeciwko polskim wersjom. Wprost przeciwnie, bo dochodzi do tego, że ludzie nie potrafią napisać zdania po polsku. Tylko jakiś bełkot pseudo-angielsko-polsko-buraczany.

 

Ale, no właśnie jest jedno ale. Tłumaczenie musi być doskonałe, aby nie wprowadzało w błąd lub nie stwarzało wątpliwości. A szczególnie dotyczy to narzędzi ingerujących w system operacyjny lub w programy mogące obniżyć bezpieczeństwo albo zdestabilizować system.

Odnośnik do komentarza
Polonizacja jest skierowana dla zwykłych przeciętnych userów
i co ma z tym programem zrobić zwykły, przeciętny user? Jedna kropka za dużo lub jej brak wystarczy aby "rozwalić" edytowany plik czy bibliotekę i w najgorszym wypadku system pójdzie się bujać. Tak to widzisz @Punisher ? Moim zdaniem szkodliwym jest właśnie spolszczanie takich progsów i wrzucanie ich na ogólnodostępne portale, znajdzie się niejeden. który będzie się chciał sprawdzić rozwalając przy okazji system. Już pisałem narzędzie jest dla zaawansowanych userów nie dla byle usera.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...