Skocz do zawartości

peter2012

Użytkownicy
 • Postów

  346
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter2012

 1. Temat kompletnie w niewłaściwym dziale. Opisz bardziej szczegółowo, wyjaśnij na przykład co masz na myśli mówiąc "2 biosy". Po przeniesieniu do odpowiedniego działu takie informacje na pewno się pomagającym przydadzą.
 2. Ty naprawdę wierzysz że ten scam działa? 99,99% plików na stronach tego typu to fake / wirusy itd. A szczególnie generator Riot Pointsów. Zwykła ściema. Nawet się w to nie baw.
 3. Dzieje się tak na wszystkich stronach czy jakichś konkretnych? Jeśli tak, to jakich?
 4. Mam identyczną kartę, i radzę po ludzku odinstalować starą wersję i zainstalować nową, bez bawienia się niepotrzebnymi programami. Jeśli problem się powtórzy to po prostu zainstaluj nowe sterowniki bez usuwania starych, osobiście tak robię i (poprawcie mnie jeśli coś źle mówię) nic złego się z tego tytułu nie dzieje.
 5. Arma III nie obsługuje tego archaizmu jakim jest XP. Pograsz sobie tylko na Vista i wyższych.
 6. Przecież tu wszystko pasuje, paski są po prostu od tapety która ma inną rozdzielczość niż ta, z którą działa monutor. Pobierz sobię inną
 7. peter2012

  Krzaczący Youtube

  No właśnie, wcześniej było OK a teraz jest źle bo niedawno wygląd YouTube został lekko zmieniony i przez to masz problem. Edit: nie widziałem posta wyżej.
 8. peter2012

  Krzaczący Youtube

  Na moje oko masz za małą rozdzielczość ekranu. Twoja to 1024x768, czyli dość niska. Nic dziwnego że YouTube nie mieści się z propozycjami.
 9. Jeśli gra się ściąga, to pewnie przez Origin. W takim wypadku instalkę masz (domyślnie) w folderze C:\Program Files\Origin Games\nazwa_gry\__Installer.
 10. Jeśli to Windows XP, to GRID-a 2 na nim nie uruchomisz. Nie wspiera on tego staruszka. PS. Zły dział...
 11. peter2012

  Utrata pakietów

  Wyjaśnia to pomoc forum. Dopuszczone w załącznikach są tylko pliki *.txt, a twój plik ma pewnie rozszerzenie *.log. Zmień to i wklej jako załącznik.
 12. Niestety. Taki błąd jest dość częsty w przypadku crackowanych wersji z podmienionymi binarkami.
 13. A gra jest w ogóle oryginalna? Jeśli tak, włącz Uplay i uruchom grę.
 14. peter2012

  Utrata pakietów

  Nie. Plik .txt jest od DxDiag, w tym przypadku raczej się nie przyda.
 15. peter2012

  Utrata pakietów

  Tutaj potrzebny jest DawidS28 lub ktoś z wiedzą na jego poziomie. Log z Netalyzr wykazuje duże problemy z łączem, co może być spowodowane wieloma czynnikami. Niewykluczone że jest tu awaria sprzętowa, choć może to i wina serwera proxy - a na jego obecność wskazuje Netalyzr. Prosiłem cię także o log z Net-log. Przedstaw go, aby był komplet logów do pomocy.
 16. peter2012

  Utrata pakietów

  Support LoL'a (Riot Games) baaardzo rzadko reaguje na problemy takie jak twoje. Poza tym, podałeś linka do którego masz dostęp tylko ty, nikt inny nawet po zalogowaniu nie ma takiej możliwości. Wklej tutaj co napisałeś do supportu oraz co ci odpisali + log z Net-log + ICSI Netalyzr. To pomoże w analizie problemu.
 17. peter2012

  Niezabijalne procesy

  Ja bez problemu ubijam zawieszone procesy (w tym np. explorer) w mojej Ósemce, ale co ciekawe przy procesach systemowych działa to tylko z poziomu karty Szczegóły. Inaczej proces nie reaguje lub restartuje się. Chyba masz rację z tym Comodo.
 18. Wiesz, zanim następny raz spiracisz grę (bo oryginalny instalator nie dopuszcza instalacji na XP), to przeczytaj chociaż jej minimalne wymagania: KLIK. AC3 nie zabangla na XP, wymaga nowszego DirectX niedostępnego na tej staroci.
 19. Nie wiem, czy ma to związek z infekcją Sality, ale na szybko: 1. Zlokalizuj w rejestrze klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Windows Update\AU. 2. Powinien tam być wpis AUOptions. Zmień jego wartość na 5, jeśli jest inna. Sprawdź czy teraz możesz przestawić opcję w ustawieniach WU. Oraz profilaktycznie podaj logi z OTL (lub FRST), kto wie czy Sality nie przetrwało.
 20. Co znaczy, że nie możesz tego zmienić? Wyskakuje jakiś błąd?
 21. peter2012

  Dziwne problemy z W8

  No widzisz. Karta nie ma sterów nawet do Windows 7, o ósemce nie wspominając. Skoro nie działają to prawdopodobnie są na ten system za stare... Tak jak poprzednicy, życzę powodzenia z Windows 8 na takim sprzęcie.
 22. peter2012

  Dziwne problemy z W8

  No to automatycznie masz odpowiedź na pytanie nr. 3. ATI Catalyst jest od sterowników. Podaj model twojego lapka, to znajdziemy najnowsze sterowniki.
 23. peter2012

  Dziwne problemy z W8

  OK. Nie zwracając uwagi na błędy aktywacji i słaby sprzęt, odpowiem na pytania z 1 postu: 1. Problemem może być tryb Fast Boot. Wejdź w panel sterowania > opcje zasilania > po lewej "Wybierz działanie przycisków zasilania" > kliknij "Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne" > odptaszkuj opcję Fast Boot. 2. Po co ci .NET Framework 3.5 w Windows 8? Jeśli się nie mylę to w Windows 8 wbudowany jest .NET Framework 4.0 (lub 4.5). 3. Spróbuj przeinstalować sterowniki.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...