Skocz do zawartości

Wpisy na forum zza FoxyProxy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Forum ktorym jestem zainteresowany nie ma za zadanie udzielanie komus pomocy, to bardziej ja udzielam pomocy intelektualnej. Moj wpis na fixitpc. pl mial na celu kontakt absolutnie profesjonalny a nie nieiskomplikowana dyskusje swiatopodladowa. Moze ciebie bawia fizjologiczne porownania, mnie nie, jezeli potrafisz to powiedz jak to zrobic, jezeli nie, to nie zabierajmy sobie czasu.

Odnośnik do komentarza

Dostałeś kiedyś ode mnie link do promocyjnego CyberGhost VPN. Skorzystałeś? Pewnie nie. No to szukaj dalej, bo ja intelektualnie przy tobie wymiękam.

Jak nie lubisz jak ci patrzą na łapy dopisz się do wątku: https://www.fixitpc.pl/topic/5629-nie-lubie-jak-kibice-patrza-mi-na-lapy/page__pid__41996#entry41996

Może Picasso dorzuci coś od siebie, jak to czego szukasz wygląda po drugiej stronie, tj. od strony Administratora forum.

Odnośnik do komentarza
nie moge robic wpisow na forach (...) Pojawia sie komunikat ze wystapil blad i zeby sprobowac ponownie - i tak bez konca.

 

Tylko enigmatyczny "błąd", żadnych dodatkowych sformułowań? Na duszę, cóż, wg mnie to wygląda po prostu na wadliwe bądź zbyt powolne proxy, które nie wyrabia przy wysyłaniu większej ilości danych. Testowałeś szybkość połączenia będąc na tym proxy? Wariant darmowy / komercyjny? I zawsze można zapytać u źródła, tzn. Forum FoxyProxy.

 

 

Może Picasso dorzuci coś od siebie, jak to czego szukasz wygląda po drugiej stronie, tj. od strony Administratora forum.

 

Ja tylko dorzucę z innej beczki, tzn. banuję "podejrzane proxy" nie dopuszczając nawet do rejestracji konta. A zdarzało się, że spamerzy (korzystam z bazy Stop Forum Spam) oraz normalny użytkownik dzielili to samo IP, gdyż najwyraźniej ten drugi korzystał z jakiegoś anonimizera. Anonimizacja anonimizacją, ale jeśli proxy jest w bazie "Stop Forum Spam" z dużą aktywnością i ewidentnymi rekordami, to nie puszczam, bo nie widzę żadnego dostatecznego powodu, by postąpić odwrotnie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

A kto tu mowi o forum fixitpc.pl? To forum nie zagraza nikomu tylko udziela zyczliwej pomocy osobom ktore jej potrzebuja. Sa niestety miejsca w Internecie ktore nie powinny robic tego co robia! Jezeli uwazasz ze wszystko dookola jest klarowne, jasne, i nikt nie gra znaczonymi kartami to to jest tylko Twoj punkt widzenia.

 

Zdarzało mi się kilka lat temu, że wchodząc na niektóre fora, po zalogowaniu, system był infekowany trojanami lub dziwnie się zachowywał. Proxy zwiększa anonimowość (utrudniając czasem otwieranie stron), ale jeśli chodzi o pełną ochronę, to warto zastosować mocny firewall z HIPS i szczelną przeglądarkę, np. Opera.

Odnośnik do komentarza

To nie fixitpc.pl chodzi, tutaj sa naprawde wspaniali ludzie i mam czysta przyjemnosc z naszej wspolnej korespondencji. Zauwazylem ze im ktos ma wieksza wiedze tym bardziej jest rzeczowy i latwiej sie z taka osoba rozmawia. Gleboko wierze ze trzymajac ten kurs to forum bedzie jednym z najlepszych w Polsce, problemem sa najpopularniejsze witryny jak wp.pl, onet,pl interia.pl Manip[ulacja informacja jest zabojcza, komentarze do artykulow uragaja godnosci czytelnika, mysle ze sa pisane na okreslone zamowienie polityczne. Staralem sie umiescic pare ciekawych postow porownujac wspolczene czasy do rzadow Augusta III, analogii jest mnostwo, final byl tragiczny. Niestety moje wpisy byly natychmiast usuwane a teraz nie moge w ogole umieszczac postow ani komentarzy bo mi sie pojawia komunikat o bledzie.Zadnych dodatkowych informacji o bledzie.Co ciekawe w Sieci pojawiaja sie wypowiedzi internautow, ze maja podobne problemy. Chcialem nie komplikowac sprawy i skorzystac z darmowego plugin-u Mozilli tj FoxyProxy. Mysle ze admini witryn maja filtry IP i banuja tych ktorzy pozwalaja sobie miec inne zdanie, i przedstawiaja je w sposob wymagajacy zastanowienia.Chce zeby moi Rodacy zaczeli myslec samodzielnie a nie telewizorem.

Odnośnik do komentarza

Przedstawiasz swój problem nieprecyzyjnie. Patrzę przykładowo jak to wygląda na onecie: http://www.imagebanana.com/code/5rcdv2tj/20111012_170933.png

Chcesz pisać/komentować posty jako zalogowany na swoje konto --> wtedy korzystasz ze stałego nicka. Proxy wtedy bez sensu.

Chcesz wypowiadać się jako niezalogowany, chroniąc swoją tożsamość --> korzystanie z proxy uzasadnione.

Napisałeś, że twoje posty były natychmiast usuwane. No przecież na takich forach które wymieniłeś siedzą moderatorzy, którzy wedle własnego widzimisię tną "nieprawomyślne" wpisy lub wpisy zgłoszone jako naruszające zasady forum.

Możliwe, iż jako niezalogowany jesteś natychmiast rozpoznawany przez moderatora bo: tak samo się każdorazowo podpisujesz, poruszasz te same/podobne tematy, masz specyficzny język, modzio ciebie nie lubi, etc. Proxy tu na niewiele zda się.

Plus to, o czym wspomina Picasso - możliwość, że proxy jest w bazie "Stop Forum Spam".

Odnośnik do komentarza

Wypowiadam sie jako niezalogowany, zmieniam nicka, nie pomaga. Zeby bylo weselej to teraz "drukuja" glosy poparcia tzn popularne kciuki w zupelnie nonsensowny sposob.

Przyklad: pojawia sie nowy artykul, Po kilku minutach pojawiaja sie komentarze i co mamy? ano mamy czesto-gesto po kilkaset glosow poparcia na jedna opcje polityczna /jak to mozliwe po kilkunastu minutach?/ tymczasem pojawiaja sie gdzies gleboko w tle pytania przedstawicieli drugiej opcji, gdzie sa moje posty? Mysle, ze moj komputer jest wjakis sposob namierzony i zablokowany.To sie nie stalo wczoraj tak jest juz od tygodni - kilka miesiecy wstecz nie mialem tego problemu .Internet wolny jak w Chinach, no coz niektorzy sami tego chcieli.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...