Skocz do zawartości

Dostep do funkcji w Konsoli Odzyskiwania


snorg

Rekomendowane odpowiedzi

procesy to norma:

 

taskmgr.exe

svchost.exe x5

winlogon.exe

smss.exe

 

Brak explorer.exe, co wyjaśnia pustą planszę. Czy da się go uruchomić z poziomu menu Plik > Nowe zadanie? Następnie, czy w ten sam sposób da się wywołać narzędzia diagnostyczne (OTL + GMER) umieszczone np. na pendrive, w celu zrobienia raportów? A raporty po to, że jest nieznana sytuacja co startuje z Windows i jak jest skonfigurowana wartość Shell. Być może logi coś rozjaśnią.

 

 

tylko wtedy kolejne pytanie jak odzyskać pliki... (przed formatem) - kolejna zagadka

 

Z Konsoli (zakładam, że ustawienia SET są czynne) lub PicoXP komendy kopiowania np. na pendrive.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Rozumiem, że wpisujesz pełne ścieżki dostępu (na wypadek gdyby Zmienne środowiskowe + Appaths nie działałały jak należy). Przy niemożności wygenerowania raportów zaprezentuj mi przynajmniej cały rejestr do wglądu. Z poziomu Konsoli Odzyskiwania przekopiuj na pendrive z katalogu C:\Windows\system32\config pliki SYSTEM + SOFTWARE, zaś z C:\Documents and Settings\Konto plik NTUSER.DAT. Wszystko do ZIP i na serwis hostingowy.

 

Analiza tego zajmie mi trochę czasu, odpowiedzi szybko się nie spodziewaj.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to to oznacza błąd RAM-u lub karty graficznej.Ja bym tu podejrzewał RAM,pasowałby do Twoich wcześniejszych problemów.

 

Jeśli możesz,rozkręć laptopa i wyjmij RAM,przeczyść sloty z kurzu.Jeśli masz 2 moduły to wkładaj po jednym i testuj.Zobacz,czy to coś pomoże.

 

Nawet wyjęty RAM .. ciągle ten sam pisk.. strasznie głośny..

pomaga tylko włożenie kabla minijacka do gniazda sluchawkowego heh

wiec nie wiem czego to moze byc wina ?!

 

P.S pamiątki nawet wymieniłem na inne, to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...