Skocz do zawartości

tinypic.com nie wczytuje się


VPN

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu (2-3 tygodnie) nie wczytuje mi się żaden element serwisu tinypic.com, co jest szczególnie uciążliwe, gdy ktoś zamieści tam jakiś obrazek. Nie mam już pomysłu co może być przyczyną. Co sprawdziłem/zrobiłem w tym czasie:

1. Inne serwisy hostujące obrazki, typu imageshack.us, photobucket.com, imgur.com - działają bez problemu.

2. Sprawdzane na 3 przeglądarkach: Chromium, Firefox 6, IE 9 - to samo.

3. Czasem po bardzo długim wczytywaniu w Firefoksie wyświetla się komunikat typu "Obrazek nie został wczytany, ponieważ zawiera błędy".

4. Wyczyszczony został cache DNS, jakieś ustawienia Winschock i TCP - bez zmian.

5. W pliku HOSTS nie ma nic podejrzanego. W logach OTL nie ma (wg mnie) nic podejrzanego: http://wklej.org/hash/52c8b596d32/ oraz http://wklej.org/hash/198f38400d1/

6. System jest po czyszczeniu CCleanerem - bez zmian.

7. W uruchomionych za pomocą maszyny wirtualnej Windows 7 i Ubuntu - objaw taki sam.

8. W uruchomionym Linuksie jako LiveCD tinypic.com działa bez problemu, co wskazuje, że problem leży w zainstalowanym Windows 7.

 

Mam Windows 7 x64, avast! 6 Free Antivirus + Comodo Firewall (bez Defense+ i sandboxa). Internet z telewizji kablowej przez modem Motorola via Ethernet (DHCP).

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Raport z net-log wykonałem, ale nie zamieszczę go na forum, za dużo jest tam prywatnych informacji, których nie chcę wycinać. Można podesłać na priv?

 

Nie bardzo widzę sens "różnych ustawień w Comodo i Secunia". Po pierwsze nie zmieniałem żadnych ustawień w Comodo od dawna (a kiedyś tinypic.com działało), natomiast Secunia PSI służy jedynie do monitorowania aktualności programów i nie wpływa na połączenie sieciowe.

Odnośnik do komentarza

Dobra, ale i tak wyłącz.

 

Hmm... Mój Net-log zbiera prywatne informacje? :P

 

Tak, może być na priv, ale do mnie i do Flaviusa (mam wrażenie, że zna się na tym lepiej ode mnie ;)).

 

A cóż tam takiego ważnego? Nazwa kompa, trochę konfigu, profile sieci bezprzewodowych bez haseł i duuużo tablic i statystyk routingu.

Więcej to ja prywatnych danych podałem tworząc ten program i go podpisując, niż Ty wrzucając log. Dużo ciekawszych rzeczy znajdziesz w OTL.

Odnośnik do komentarza

"{05EFBF37-0E52-4579-875C-7EEF0DFB4FCB}" = Network64
"{6BFAB6C1-6D46-46DB-A538-A269907C9F2F}" = Network64

Co to jest?

Wygląda na związane z siecią...

 

Uruchom Wiersz poleceń, wpisz (po każdej komendzie Enter i czekaj na wykonanie):

tracert tinypic.com > C:\tinypic_log.txt

ping tinypic.com >> C:\tinypic_log.txt

ping 209.17.70.143 >> C:\tinypic_log.txt

 

Potem wklej zawartość pliku C:\tinypic_log.txt.

 

Prosiłbym o usunięcie, tylko na próbę, Avasta i Comodo IS.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...