Skocz do zawartości

Błąd WMI o identyfikatorze 10


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Programem jeszcze się nie bawiłem, poczekam, bo może dostane to hasło bez kombinowania. A dodam, że te mruganie to wygląda w ten sposób, że jakgdyby na ułamek sekundy wraca do pulpitu, a potem do programu/gry. Tylko to jest praktycznie widoczne jako mrugnięcie.

 

Z tego co widze, od mojego biosa były 3 poprawki więc chyba warto instalowac.

 

Niestety przy próbie update - krzyczy o password więc o progresie nie ma mowy.

 

UPDATE: PCCMOSCleaner nic nie zdziałał.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Wreszcie... Na moje szczęście uporałem się z hasłem do biosu. Rozbierałem lapka drugi raz, wyciągnąłem nieszczęsną baterię i zrobiłem wszystko tak jak trzeba. Poprzednio błędem było to, że po zmontowaniu laptopa podłączyłem baterię DC, a w procedurze trzeba było podłączyć jedynie zasilanie AC z kontaktu. To mówię tak dla potomnych - a nóż widelec się komuś przyda.

 

Do rzeczy: liczę na pomoc z instalacją biosu, bo mam zaledwie średnie pojęcie na ten temat.

 

Przede wszystkim, który z przedstawionych plików ściągnąć, jeśli chcę instalować z pendrive'a:

klik

Odnośnik do komentarza

Do rzeczy: liczę na pomoc z instalacją biosu, bo mam zaledwie średnie pojęcie na ten temat.

Instalacja BIOSa jest z poziomu systemu jest bardzo prosta - uruchomi się kreator który poprowadzi cię za rączkę...

 

Jedyna ważna uwaga przy instalacji BIOSa

 

Nie wolno przerywać,wyłączać komputera w trakcie flashowania,upewnij się że baterie są full naładowane - podczas flashowania musi być obecne zasilanie o czym powinien cię też poinformować kreator.Czytaj uważnie komunikaty i stosuj się do nich -to wszystko.

 

EDIT

 

Wybierz link nr 2

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem format c:, a następnie ponownie zainstalowałem windows 7 x64 Professional. Zauważyłem znaczne przyszpieszenie systemu, co zapewne spowodowane jest brakiem antywirusa i teraz mam pytanie do bardziej doświadczonych internautów ode mnie: Jaki typ zabezpieczenia można polecić osobie (mi), która nie potrzebuje nadzwyczajnej ochrony komputera, zwykle dbam o to co ściągam, nie zdarza mi się wchodzić na niezaufane strony internetowe. Generalnie nie potrzebuje czegoś co będzie mi nieprzerwanie wertować pliki. Potrzebuje czegoś zupełnie prostego i oszczędnego w konsumowaniu zasobów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...