Skocz do zawartości

Walkerowy

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  172
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Walkerowy

 • Tytuł
  Użytkownik

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Hobby:
  Elektrotechnika
 1. Dzięki, już rozwiązałem problem.
 2. Cześć! Chcę zainstalować oprogramowanie dla aparatury radiowej do sterowania szybowcami, samolotami i helikopterami, ale niestety mam pewien problem. Kiedyś już próbowałem na tym komputerze instalować oprgramowanie ppjoy, a potem go odinstalowałem, ale pozostał ślad w rejestrze oraz co rzuciło mi się w oczy w panelu sterowania. Nie mogę teraz poprawnie zainstalować odpowiedniej wersji programu ppjoy, a co za tym idzie program kompletnie nie działa. Proszę o pomoc w wyczyszczeniu komputera do 0 z tych naleciałości, abym mógł ponownie zainstalować nową wersję programu. Z góry dziękuję za odpowiedzi w temacie! Link do programu: http://chomikuj.pl/lw2867/Turnigy+9x+Symulator+soft/ppjoysetup-0-8-4-6%285%29+Win7+64+bit,1680535345.rar Jeden ze wpisów w rejestrze, który próbowałem usunąć:
 3. Log z Netalyzr: http://n1.netalyzr.icsi.berkeley.edu/summary/id=43ca253f-25921-88831c2e-4ba5-4897-b8e2
 4. Problem ujawnia się w grach internetowych. Komputer laguje się na ułamki sekund po czym wraca do normalnej pracy i tak kilkadziesiąt razy na minutę. Proszę o pomoc w sprawdzeniu logów. OTL.Txt: Extras: Security Check:
 5. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Tak czy tak dotyczy to javy, nie mamy na tą chwilę, żadnego jej zamiennika - no chyba ze 6, ale kto ma zamiar się cofać?
 6. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  No nie da się z tym żyć. Wtyczka nie działa: w dodatkach firefoxa jest napisane, że jest niebezpieczna i zostaje wyłączona Dla twojej ochrony dodatek Java Plugin 7 update 11 and lower (click-to-play), Windows został zablokowany. A przecież nie ma nowej aktualizacji java. Poprowadźcie mnie za rączke, bo nie wiem co mam z tym badziewiem zrobić :]
 7. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Dochodzi do tego podobny problem z foxit readerem. Oczywiście też chodzi o dodatek, bo sam foxit reader działa bez zarzutów.
 8. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Ask'a już od jakiegoś czasu proponował, ale moje pytanie dotyczy tego jak rozwiązać ten problem. :] Nie mam pojęcia jak od czego to zależy.
 9. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Wyskoczył message o tym, że wyszła nowa wersja i pytał czy aktualizować, to kliknąłem tak i dalej już poszło. Po sprawdzeniu w dodatkach nic nie było, nawet JDK.
 10. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Po aktualizacji Java problem powrócił :] EDIT: to znaczy, dodałem do rejestru ponownie ten FIX.reg, ale jak mam tak robić co każdą aktualizację Javy to coś mi się nie widzi. :/
 11. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  http://stereopsis.com/flux/ F.lux zmienia barwę wyświetlanego obrazu na cieplejszy wraz zachodem słońca. Ma to służyć głównie zdrowiu, czyli żeby organizm nie przestawiał się na godziny nocne ze względu na dzienne światło monitora. Skan zaraz załączę :] OTL.Txt
 12. Walkerowy

  Nie działa wtyczka java

  Java pojawiła się w dodatkach i działa. Prosiłbym teraz o wyczyszczenie komputera ze zbędnych plików i zapisu rejestru. I prosiłbym o f.luxa ponownie :]
×
×
 • Dodaj nową pozycję...