Skocz do zawartości

UPC czy MULTIMEDIA?


kerpal

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To zależy w jakim mieście mieszkasz i jakie są perspektywy rozwoju sieci. Ja np. 3 lata temu zakupiłem w UPC neta 2 Mb (kosztowało to 60 PLN razem z analogową kablówką) a po roku przyspieszyli do 8 nie podnosząc ceny. Może i u Ciebie ktoś zastosuje podobny manewr? ;) A tak poważnie, to użytkowałem też net z Multimediów i pomijając koszmarny do obsługi pod Linuksem modem SpeedTouch 330, nie było z nim większych problemów. Ostatnio widziałem u kumpla z pracy jako urządzenie do łączenia z netem w Multimediach właśnie... switch ADSL. Podobno, jeśli spróbujesz zastąpić go własnym routerem, nie będziesz mógł korzystać z kablówki. No comments.

 

Dzisiaj mam 25Mb za 80 PLN i nie narzekam. Multimedia są na razie daleko w tyle...

 

BTW. Torrenty - to ktoś jeszcze tego używa? :D

Odnośnik do komentarza

to bierz UPC. Ja nie wrócę już ani do Multimediów ani do TP (też przerabiałem). Dodatkowo we Wrocku masz możliwość korzystania z prędkości 120Mb - w niedalekiej przyszłości cena na pewno spadnie do przyzwoitego poziomu (w Mielcu - gdzie mieszkam - nieprędko zobaczę taki transfer).

 

50Mb kosztuje ok. 100PLN. Da się wytrzymać. :)

 

25Mb ok. 80PLN. Uwierz mi, te prędkości są warte wydanej kasy. :)

Odnośnik do komentarza

We Wrocławiu jest tylko kilka budynków w których jest możliwość wyboru między UPC a Multimedia. Nie wydaje mi się by był wybór. Pewnie tak też jest w innych miastach. Pracowałem w Multimedii więc wiem co nieco. Mają ustalone strefy wpływów i nie wchodzą sobie w paradę. Jeżeli masz możliwość wyboru to tylko UPC.

Odnośnik do komentarza

KSU, mieszkam na podkarpackiej prowincji, a jednak u mnie w bloku są dostępne Multimedia, UPC, TP i jakieś StarMedia (czy coś takiego) - wszystkie oferują net więc we Wrocku siłą rzeczy wybór musi być :lol:

 

Gdyby w Mielcu UPC oferowało prędkość 120Mb, rzecz jasna zafundowałbym se takową - w tajemnicy przed żoną, of course, coby uniknąć niepotrzebnych scysji :cheer:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...