Skocz do zawartości

Windows Movie Maker - Zapisywanie filmu


Fizren

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Mam system Windows 7 64-bit.

 

Według informacji waży ponad 300MB, bo chce zapisać w jakości HD. Ale wcześniej również zapisywałem taki film. Nie było problemów.

 

Spróbowałem przekonwertować film (.avi), który waży, UWAGA, ponad 500MB. Po przekonwertowaniu ważył 30 MB, ale i to nie pomogło. Zaczęło zapisywać i przy 2% ten sam błąd.

 

Ram - aktualnie przydzielono 3956 MB

Odnośnik do komentarza
Nie jestem zbyt dobry z angielskiego. Wogóle mi to nie idzie...

 

Tłumacząc co tam jest napisane:

 

Uruchamiasz konwerter WinFF. Przyciskiem "Add" dodajesz video, które stanowi problem. Ustawiasz parametry konwersji:

 

  • Convert To... = wybierz "Microsoft" (to może być też pod nazwą WMV)
  • Preset = wybierz "WMV2 Generic"
  • Output Folder = wybierz lokalizację zapisu (inną niż ta, gdzie aktualnie siedzi ten plik).

Zaczynasz konwersję przez oczywisty "Convert". Nowy przekodowany plik importujesz do Windows Movie Maker.

 

Gość tam jeszcze taką notkę załączył, że niektóre pliki wymagały u niego powtórzenia tego aż dwa razy na jednym pliku.

 

 

EDIT:

 

OOO...ten Windows Live Movie Maker ma te same funkcje, sprawdziłem. Jest nawet lepszy od zwykłego. W sumie to problem rozwiązany.

 

Dopisałeś ten wątek. Czy to oznacza, że wersja Live nie ma żadnego problemu z tym samym plikiem?

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...