Skocz do zawartości

Sprawy z innego forum


Rekomendowane odpowiedzi

@iJuliusz - Ty masz masz jakieś uprzedzenia do VERMOX'a z forum DP?

Mój ziom zamieścił tam temat pt: " Bartek nie baw się w archeologa" o treści którą sobie skopiowałem:

 

"Bartek nie baw się w archeologa

@Bartek7000 - Twój temat przypięty dotyczący GMER
https://forum.dobreprogramy.pl/t/dezynfekcja-narzedzia-usuwajace/663923

vs.

https://www.fixitpc.pl/topic/60-diagnostyka-infekcje-typu-rootkit/

Widzisz, że to co jest w ramce od Picasso, nie znaczy to samo co wiekopomnie stworzyłeś w zamkniętym?" ...

 

...po czym po dwóch dniach Ty - @iJuliusz jako moderator i zausznik @Bartek700 usnąłeś post VERMOX'a bez ŻADNEGO komentarza!

 

Treść zawartego tam postu mówi wszystko. Coś/czegoś nie zrozumiałeś?

@picasso : Przepraszam, ale jakby @iJuliusz miał uwagi odnośnie GMER - wytłumacz mu na czym polega
bezssens zamieszczenia tego tematu przypiętego/zamkniętego na forym Dobreprogramy w dziale (nie)Bezpieczeństwo...

PS. O matko jak mnie tutaj długo nie było. Pozdro dla starych znajomych!
    Widzę, że iJuliusz jest i tu moderatorem. Pisasso, @Groszexxx - nie dajcie mu chociaż TU usunąć postu :)
 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Witaj @Bonifacy

 

Wygląda, że kogoś nieświadomie rozzłościłem moim zachowaniem. Przepraszam,

 

Faktem jest, że Bartek przerabiał przypięte posty i akurat mnie poprosił o przypinanie nowych postów, mógł poprosić Radka, ale ja akurat byłem zalogowany

Zajmował się tym wcześniej i nie wnikałem w ich merytoryczną zawartość, wiedząc, że gdy skończy, będzie można przeanalizować treści (sobota w nocy, to nieodpowiedni moment)

Najważniejsze informacje przekazał.

 

Do Vermoxa nic nie mam i nigdy nie miałem.

Rozpoczął temat, który jak również ja uważam, powinien skierować bezpośrednio do Bartka w prywatnej wiadomości, a Moderatora poprosić o reakcję

Dlaczego tego nie zrobił w taki sposób? Chciał go ośmieszyć?

Nikt do tego czasu merytorycznie nie odpisał, nikt nie zgłosił posta

 

Podobnie jest tutaj, nie napisałeś bezpośrednio do mnie, ale utworzyłeś temat w nieodpowiednim dziale i to jeszcze na Forum, które nie ma nic wspólnego z DP.

Przychodzisz tu po 'jakimś czasie'.

Próbujesz rozpętać burzę w szklance wody.

Zarzucasz mi brak odwagi i zausznictwo.

Zakładasz, że każde zgłoszenie problemu do moderatora to jest donosicielstwo?

 

Skasowany temat przywróciłem i wyjaśniłem całą sytuację

Miałem odwagę przyznać się do błędu.

 

Szkoda tylko, że angażujesz w to wszystko tak wiele osób

 

Pozdrawiam serdecznie
Juliusz
 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iJuliusz napisał(a):

Podobnie jest tutaj, nie napisałeś bezpośrednio do mnie, ale utworzyłeś temat w nieodpowiednim dziale i to jeszcze na Forum, które nie ma nic wspólnego z DP.

Przychodzisz tu po 'jakimś czasie'.

 

To po co mu tu odpowiadasz? Zignoruj go.

Tu od dawna cisza i tylko nowości które Picasso wstawi. 

Od "naparzania" sie kijami sa DP

Pozdrawiam

zbycho ( a moze Yakii 😀)

Odnośnik do komentarza

Temat zostanie zamknięty. Bardzo Was proszę takie spory załatwiajcie tam gdzie należy (forum źródłowe). Do licha, nie mam pojęcia co się tam dzieje.

 

Warto podkreślić, że @iJuliusz prowadzi całkowicie niezależną działalność na różnych forach. Na moim forum został oficjalnym pomocnikiem ze względu na udział w szkoleniu na BleepingComputer i pozytywną opinię przekazaną mi w kuluarach od nauczycieli prowadzących.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • picasso zmienił(a) tytuł na Sprawy z innego forum
  • picasso zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...