Skocz do zawartości

NIS 2011 - Brak opcji w Menu podręcznym


Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest zależne od systemu. W systemie XP ta sama wersja NIS zachowuje się identycznie. W mojej opinii tu nie ma żadnego błędu per se, widać dokładnie tyle ile ustaliła instalacja. Nie zdziwię się wcale, jeśli otrzymasz odpowiedź, która Cię nie usatysfakcjonuje. No chyba, że na składzie mają jakiś inny instalator....

 

PS. Podsyłanie fiksów do wersji 2009 to kpina = ów hotfix rozpakuj via archiwizer typu 7-zip to sam zobaczysz co on chce ładować. Wstecznie datowane moduły bibliotek.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Przekazałem zrzuty ekranu dla dwóch Menadżerów plików (Eksplorator i TC) dla dwóch różnych sytuacji - zaznaczony jeden plik i zaznaczone dwa pliki.

A oto profesjonalna odpowiedź:

 

Proszę mi powiedzieć czy jest możliwe wykonanie skanu folderu, znajdującego się na pulpicie.

 

Skanowanie z prawego przycisku myszy jest tylko możliwe jeżeli ma Pan na pulpicie folder w którym znajdują sie pliki.

 

Jeżeli wybiera Pan pojedynczy plik to pokazuje tylko Insight Scan, czyli ten najbardziej aktualny, bazujący na wszelkich najnowszych definicjach wirusów.

 

Opcja Skanuj teraz zawiera Insight Scan oraz starsze definicje wirusów znajdujące się już w programie Norton.

 

Jeżeli zaznacza Pan dwa pliki z rozszerzeniem .exe tworzy się jakgdyby folder i dlatego wyświetla się Panu opcja Skanuj teraz.

 

Proszę sprawdzić czy informacje podane powyżej są zgodne z tym czego Pan oczekuje

 

@Picasso

Miałaś rację.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...