Skocz do zawartości

Bugi Firefoxa 4.0


slawek481

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam problem z najnowszym Firefoxem, właściwie to dwa. Pierwszy z nich: gdy wyskoczy mi popup i go zamykam otrzymuję okno potwierdzenia, czy na pewno chcę zamknąć x okien. Jeśli kliknę "zamknij" - zamyka się cała przegląrka. Jeśli kliknę Anuluj - popup się zamknie i na szczęście pozostałe karty pozostają nietknięte. Oprócz tego, strona startowa programu firefox kompletnie jest bezużyteczna. Po kliknięciu w "szukaj" nic się nie dzieje :/

 

 

Tylko ja tak mam?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Z kolei u mnie, gdy kończe przeglądanie na stronie fixitpc.pl, to gdy wyłączę przeglądarkę i włączę ją ponownie to wyskakuje mi strona fixitpc.pl a nie standardowa strona startowa Firefox. W ustawieniach mam ustawione, że po włączeniu przeglądarki ma zostać wyświetlona strona startowa programu Firefox. U mojego brata na kompie (stacjonarnym) się tak nie dzieje. Ktoś wie w czym problem?

 

Stronę forum podałem tylko jako jeden z wielu przykładów...

Odnośnik do komentarza

A ja nie narzekam :)

 

Co do problemu @Przemo15PL

 

wejdź w about:config i wyszukaj słowo startup i wyresetuj frazy które mogą za to odpowiadać + restart,jeśli nie pomaga to trzeba będzie wyresetować wszystko do ustawień domyślnych,lub w ostateczności wyczyścić ręcznie cały profil użytkownika

 

Być może jest tu także konflikt z jakimiś dodatkami.

 

i do wszytkich:

 

być moze wasze problemy są spowodowane konfliktem z jakimś dodatkiem, wtyczką czy nawet feralnym motywem lub półmotywem

Odnośnik do komentarza

a po naciśnięciu tych strzałek obok scrolla przewija pliki, ale odrazu do ostatniej strony.

Nie potwierdzam.

Problemem jest raczej zmiana theme'a w XP-ku. Nie wiem, czym to robiłeś, czy pliki systemowe też są podmienione...

 

Co do dodatków:

 

Zrób zrzuty ekranu z about:plugins oraz z about:support kliknij "Skopiuj wszystko do schowka", a potem dodaj jako załącznik.

Odnośnik do komentarza

Skórkę zmieniałem patchując uxtheme.dll - najmniej inwazyjna metoda. Plik theme'u ma rozszerzenie .msstyles. Z ciekawości zmieniłem na oryginalną xp - problem występuje nadal, tylko że tło przysłaniające pół okienka ma inny kolor - to było do przewidzenia. Nie sądzę jednak żeby skórka była problemem - na 3.6 było ok. Dodam jeszcze, że problem występuje gdy w folderze jest dużo plików - przy czym jest więcej stron.

 

Oto screeny:

 

Dzięki za odp. :)

post-532-0-87517700-1301151083_thumb.png

post-532-0-42219000-1301151090_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...