Skocz do zawartości

[Win XP Pro SP3] Brak internetu po aktualizacji Avasta


szopen64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj po samoczynnej aktualizacji Avasta AV 5 do wersji 6 i ponownym uruchomieniu systemu nie mam dostępu do internetu. Połączenie lokalne jest włączone i pokazuje że działa, widzę że część programów ma dostęp do neta bo pobiera aktualizacje lecz nie mogę włączyć żadnej strony w żadnej przeglądarce ani też nie chce zalogować się GG, zapora systemowa jak i Avasta są wyłączone. Podaję wynik skanu z Net-Log.

net-log.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Winowajcą był właśnie Avast, po wejściu w tryb awaryjny z obsługą sieci połączenie było OK, lecz gdy uruchomiłem system normalnie połączenia były ponownie zablokowane, mimo wyłączenia wszystkich osłon w Avaście i różnych kombinacji z ustawieniami postanowiłem go na próbę usunąć. Internet zaczął działać poprawnie więc czas na zmianę Avasta na coś pewniejszego, dzięki za sugestię co do Aviry, na razie zainstalowałem na okres próbny Noda 32 ale nie wykluczone że sprawdzę w działaniu Avirę. Temat można zamknąć i dzięki wielkie za pomoc.

Edytowane przez DawidS28
Temat, jako rozwiązany, zamykam. :)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...