Skocz do zawartości

Brak Internetu - nie wiem dlaczego


kaczakkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczuwam, ze jestem w zlym dziale, ale do rzeczy. Przywracalem Rejestr - Eruntem. Po przywroceniu stracilem Internet. Objawy w/g systemowych narzedzi analitycznych z Panelu Sterowania mam: silny sygnal, polaczenie z Siecia. Objawy: nie moze otworzyc strony, szuka serwera. Naprawialem konfiguracje TCP/IP, rowniez Winsock. Bez efektu. Dodatkowa informacja: oryginalny firewall Windows jak jest wlaczony to blokuje. Probowalem firewalem Sygate dajac zgode na przepuszczanie - rowniez blokada. Co to moze byc?

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Dodatkowa informacja: oryginalny firewall Windows jak jest wlaczony to blokuje. Probowalem firewalem Sygate dajac zgode na przepuszczanie - rowniez blokada. Co to moze byc?

Ale jeśli działają jednocześnie dwa firewalle, to oba będą blokować.

Nie ma sensu przepuszczanie na Sygate, skoro ruch zatrzymuje Zapora systemu Windows.

 

Wrzuć jeszcze logi z OTL-a.

https://www.fixitpc.pl/topic/61-diagnostyka-ogolne-raporty-systemowe/

Odnośnik do komentarza

Dodatkowa informacje ktore pominolem wczoraj - problem dot Win XP Pro + SP3, podczas niekonczacego sie otwierania strony CPU jest na 100% i procek wyraznie zwalnia na skutek przegrzania. Log z " net-log " zalaczony. Moze problem wynika ze zbyt wielu wpisow w pliku

Hosts - gdzie ostatnio przenioslem "gotowca" sciagnietego z Sieci?

Plik loga jest wiekszy anizeli 4.88 MB /dopuszczalna max wielkosc zalacznika/ Jak go przeslac?

Odnośnik do komentarza

Obydwa firewalle nigdy nie pracowaly rownolegle, zawsze wylaczalem zapore jezeli pracowal Sygate.

Zalaczam logi z OTL. Skopiowalem log na plik z rozszerzeniem doc i przy zalaczaniu jako zalacznik do odpowiedzi pojawia sie komunikat "nie masz uprawnien aby wgrywac ten rodzaj pliku" Wszystko wynika z tego ze jeden komp ma problem a komunikacja z Siecia jest z drugiego kompa.

Odnośnik do komentarza

Oto logi:

 

http://wklej.org/id/523500/txt/

http://wklej.org/id/523501/txt/

 

Dodatkowa prosba o skuteczny sposob przywracania, czyszczenia pliku Hosts. Log z "net-log" podam jak sie zarejestruje na wklej.org.

Juz zrobilem !!! To byl jednak plik Hosts na ktorym nadpisalem zawartosc "wygoglowanego" pliku (mvps.bat) batch file,Wielkie dzieki za okazywana pomoc. Pozdrawiam wszystkich zyczliwych.

Odnośnik do komentarza

kaczakkkk - rozumiem, że wszystko już działa. Temat zamykam, a jeśli błędnie zrozumiałem -> PM.

 

Co do Net-log: nadmierną wielkość pliku wywołuje listowanie całego bufora DNS, co mogłoby być niejednokrotnie przydatne, jednak nie jest to pierwsze zgłoszenie o dużym pliku i postanowiłem się tej funkcjonalności, choć z żalem, pozbyć. Od kilku godzin dostępna jest nowa wersja programiku, bez listowania bufora DNS.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...