Skocz do zawartości

Zacinający się touchpad, wolny laptop.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,
Kilka miesięcy temu dostałem od rodziny laptopa zakupionego w sklepie internetowym x-kom. Rozumiem że jest jeszcze gwarancja ale nie chciałbym wyskakiwać z tekstem "kupiliście mi zepsuty komputer" i na razie spróbować sam temu zaradzić.
A więc, na początku wszystko było okej, zainstalowałem własnego Windowsa 8.1 którego zaoferowała mi uczelnia i "jakoś leciało". Momentami touchpad przestaje działać i trzeba odczekać chwile, czasami myszka sama sie porusza bez mojej ingerencji a najgorsze jest to że najważniejszy dla mnie program - Eclipse, działa na prawdę wolno, kompilacja programu to okolo 10 sekund a laptop ma 8GB RAM + SSD. Nie oczekuje żeby to wszystko robiło się w 0.1 sekundy ale żeby działało płynnie a tego chyba można oczekiwać od takiej specyfikacji komputera. Nie mam wielu aplikacji zainstalowanych bo zależało mi na szybkości. Do dzisiaj jakoś wytrzymywałem ponieważ korzystałem z niego tylko 2-3h dziennie ale że przez dłuższy czas mam teraz go obok to będzie problem. Zeskanowałem komputer MBAM'em i zero infekcji. Wrzucam logi w załącznikach.
Model: Acer  V-371
Jeśli nic się nie będzie dało zrobić to wtedy odniosę ten komputer.
Proszę o pomoc.

GMER.txt.txt

Addition.txt

FRST.txt

Shortcut.txt

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...