Skocz do zawartości

Strona startowa omniboxes.com w Operze i dziwne programy


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dodałem powyżej, dziękuję.

 

A w kwestii Adobe- nie mogłem znaleźć instalki same aktualizacje. Ale skoro Mam czytnik Windowsa, to narazie mi to wystarczy.

Nie wiem czy tu jest taki dział, to napiszę tu. Bo czasem potrzebuję stworzyć Pdf i potrzebuję jakiegoś sposobu np "niby drukarki" i oczywiście bezpiecznego źródła  takiego programu. Co Pani myśli o serwisie Filehippo (może PAni odp na PW) I Programach Defragler i CCleaner ( szczególnie używaam ich na 2 komputerze z Windowsem XP)

Odnośnik do komentarza

Ten log Addition.txt jest urwany przy końcu. Niemniej w raportach nie widać żadnych niepożądanych zmian od ostatniej weryfikacji.

 

 

A w kwestii Adobe- nie mogłem znaleźć instalki same aktualizacje.

Ostatnio zmodyfikowałam mój post tyczący Adobe Reader i są już dokładne linki bezpośrednie z wyjaśnieniem jak się instaluje program (najpierw baza + potem najnowsza aktualizacja). Wszystko rozpisane tam gdzie zwykle: KLIK.

 

 

Wszystkie bierzące aktualizacje Windows Java i Flash powinny być zainstalowane - podobnie Avast

64-bitowa wersja Java jest ciut starsza:

 

Java 8 Update 65 (64-bit) (HKLM\...\{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F86418065F0}) (Version: 8.0.650.17 - Oracle Corporation)

Java 8 Update 66 (HKLM-x32\...\{26A24AE4-039D-4CA4-87B4-2F83218066F0}) (Version: 8.0.660.18 - Oracle Corporation)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...