Skocz do zawartości

Odmowa dostępu do folderu Ulubione


Punisher2010

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak jak wyżej napisano możesz tego dokonać w trybie awaryjnym, albo poprzez pewien trick uaktywnić ją w trybie normalnym.

Cytat ze starych śmieci:

XP Home nie ma dostępu do zakładki "Zabezpieczenia" w trybie normalnym. Ale widać ją w trybie awaryjnym. Istnieje też nieudokumentowany trik odblokowujący jej widoczność w trybie normalnym. Trik ten opiera się na zamontowaniu paczki scesp4i.exe starawego NT4 (rozpakować, z prawokliku na setup.inf wybór opcji Instaluj, nie zatwierdzać podmiany pliku esent.dll).
Są też specjalne programy, które dodają tą zakładkę w trybie normalnym.
Odnośnik do komentarza

Tak jak wyżej napisano możesz tego dokonać w trybie awaryjnym, albo poprzez pewien trick uaktywnić ją w trybie normalnym.

Cytat ze starych śmieci:Są też specjalne programy, które dodają tą zakładkę w trybie normalnym.

 

 

Zrobiłem to w trybie awaryjnym :D i działa, odzyskałem dostęp do folderu.

 

Trik działa

 

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza

Chodzi o to darmowe rozszerzenie powłoki: FaJo XP File Security Extension (XP FSE). Aczkolwiek mogą być bugi. Karta ta nie jest przewidziana na Home w Trybie normalnym, a aplikacja tu linkowana hookuje explorer.

 

Nawiasem: jest to wziankowane tu na forum w wątku kasowania nieusuwalnych plików...

 

 

Ten program jest mi już niepotrzebny, poradziłem sobie w trybie awaryjnym a dodatkowo użyłem wspomnianego triku

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...