Skocz do zawartości
picasso

Przycisk "Dotacji" - wsparcie finansowe dla forum

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

To wielkie szczęście, że Picasso chce pomagać.

Z przyjemnością z robiłem przelew :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołączam się do grona wspierających choć uważam, że mój przelew był skromny w porównaniu do tego ile razy i od ilu lat Picasso mi pomogłaś, od searchengines zaczynając.

Nic dodać nic ująć. Bardzo dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Picasso, widzę, że rzadziej się teraz udzielasz. Mam nadzieję, że u Ciebie wszsytko OK. U mnie powoli zaczyna być lepiej z finansami i na dniach wpłacę Ci kolejną dotacyjkę na konto Aretuzy. Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychylam sie do wpisu Budara, znalazłem tutaj pomoc jakiej się nie spodziewałem, za co dziekuję i z miłą chęcią wsparłem małą wpłatą to forum. Również pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam! Jeszcze raz dziękuję za pomoc z PriceFountain i dorzucam małą kwotę do skarbonki (przelew wykonany na poczcie poszedł wczoraj) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc Picasso i Rucek ;) ,bo z wami miałam kontakt.

Bardzo jestem wdzięczna za pomoc i bardzo podziwiam, że znajdujecie czas żeby innym pomóc.

Sama nigdy nie dałabym sobie rady. :(

Fajnie tez, że z niemieckiego Paypal udało mi się przesłać pieniądze na Paypal w Polsce :cheer:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również postaram sie w najbliższym czasie coś wpłacić, robicie kawał dobrej roboty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podziękowania dla MIszel03 i podziwiam za chęć pomocy dla całej grupy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za pomoc. Przeglądając artykuły jakoś przyjemnie mi się zrobiło, gdy zobaczyłem, że ktoś dba o ortografię i interpunkcję. Dziękuję za skrót Win+X, którego nie znałem i słówko "litosierny" z artykułu o zagrożeniach PUP:) Być może to celowe, ale na głównej stronie brakuje mi odnośnika typu "O nas". Robicie mnóstwo dobrej roboty i ciekawi mnie skąd się wzięła sama idea tej działalności i jaka jest jej historia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"O nas" - myślę, że na tym etapie jest zupełnie niepotrzebne :)

W ogromnym skrócie, historia jest taka, że wcześniej Picasso i kilka innych osób pomagali na searchengines.

Coś się tam jednak popsuło. Wprowadzili nachalne reklamy, właściciel nie słuchał moderatorów, w tym Picasso, która odwalała im za darmo ogromną i ciężką robotę, i jeszcze inne powody jakieś były pewnie... Picasso założyła swoje forum. Ze swoimi zasadami. Część osób przeszła tu i tak to jakoś funkcjonuje już od 2010 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję za kolejną, szybką i fachową pomoc z Waszej strony szczególnie dziękuję koledze Miszel03 i koleżance Picasso.

Pozdrawiam wszystkich  Moderatorów i Użytkowników , którzy bezinteresownie pomagają (powinniście brać normalnie pensje za to...)

Oczywiście mały rewanż z mojej strony i życzę zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja także wpłaciłem niewielką kwotę na utrzymanie tego niezwykle pomocnego forum, wiele razy bardzo mnie pomogliście - przede-wszystkim ogromny szacunek dla wiedzy Picasso oraz innych użytkowników.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również dziękuję za pomoc. Przelew w drodze!
poprawny SWIFT do BZ WBK to WBKPPLPP

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi