Skocz do zawartości

Rozu

Użytkownicy
 • Postów

  10
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

760 wyświetleń profilu
 1. rozdzielczości były zawsze te same. Z ikonami poradziłem sobie, ale dalej nie rozumiem dlaczego to się dziwnie działo. pozdrawiam!
 2. Zauważyłem jeden problem więcej. Nie mam pojęcia czy ma on jakiś związek z wcześniejszymi przebojami. Otóż po podłączeniu drugiego ekranu ikony pulpitu przestawiają się, ale wracają na miejsce kiedy ekrany nie działają w trybie rozszerzonym. Oczywiście wcześniej było normalnie.
 3. Również dziękuję za pomoc. Przelew w drodze! poprawny SWIFT do BZ WBK to WBKPPLPP pozdrawiam!
 4. Jest ok, ale nie mam pojęcia jakie zmiany w uzywanej platformie spowodowało wyłączenie tych procesów. Odinstaluje pozostale zbędne platformy (być może błąd był z ich powodu). Zrobie ponownie odczyt aplikacji i może tego procesu już nie będzie. Miszel03 dziękuję Ci bardzo za tą pomoc.
 5. Kurcze. Działa! Tak to jakieś pliki od platformy handlowej. Pierwszo zdezaktywowałem​ ten drugi plik. Explorer ruszył na ciut dłużej niż zazwyczaj, ale nie zdążyły się pokazać ikony pulpitu. W drugim kroku system uruchomił się normalnie, ale z włączonym od razu menedżerem zadań i mam póki co pełne obciążenie dysku. Raz na jakiś czas migają ikony. Platforma do handlu działa, ale nie potrafię określić czy wszystko jest poprawnie. Czy dobrze byłoby gdybym odinstalowal wszystkie platformy handlowe i zainstalował nowa instancje? Edit: Te pełne obciążenie dysku było tymczasowe. Czy mam jeszcze załączyć jakieś logi?
 6. Miszel03 wielkie dzięki za Twoje zaangażowanie raport.txt
 7. Dokładnie tak. crystaldyskinfo.txt
 8. Pół biedy, że udało się załączyć z innego urządzenia. FRST.txt Addition.txt
 9. Witam, przepraszam, ale dopisałem wcześniej posta do czyjegoś tematu i dopiero dowiedziałem się, że to niewskazane, więc zakładam nowy temat. Zacznę od tego, że 3 czerwca zrobiłem aktualizację w Windowsie 10.Nie wiem czy to maiło jakiś wpływ na dalsze losy, ale wcześniej problemu nie było. Wczoraj przy normalnego korzystania z systemu wywaliło błąd explorera po czym uruchomiłem ponownie system i explorer zwariował. Nie zdążał się uruchomić i już się zamykał i cały czas w takiej pętli. Otworzyłem od razu temat na innym forum http://forum.pclab.pl/topic/1248973-Explorer-wariuje/page__p__15116194&?do=findComment&comment=15116194 i wykonałem dwie zmiany. Pierwszy krok uratował mnie od oczopląsu spowodowanego ciągłym migotaniem explorera i pozwolił częściowo korzystać z systemu. Niestety nie pomogło w pełni, wiec skorzystałem z porady z innego forum i zainstalowałem ponownie windę zachowując wszystkie aplikacje i pliki, ale to również nic nie dało. Proszę o pomoc. Niestety mam problem z wysyłką logów. Próbując załadować plik do pierwszego postu zawieszało mi stronę. Nie mogę też załączyć pliku w żadnym serwisie zewnętrznym, bo zamyka przeglądarkę
 10. Rozu

  Czarny ekran i kursor

  Witam, po aktualizacji do wersji 1803 chwilowo było wszystko ok, ale kiedy siadałem do pracy wyskoczył jakiś błąd explorera, więc kliknąłem zamknij i system zwariował. Explorer non stop uruchamiał się ponownie.. Teraz po zmianie zmianie wartości w autorestartshell na 0 mogę przynajmniej normalnie korzystać z przeglądarki. Proszę o pomoc.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...