Skocz do zawartości

Zamulony internet i masowe tworzenie plików NODXXX.tmp


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

internet zamulony, wolno otwierają się strony poczty, nie ładują się filmy na YT, itp.

 

Co jakiś czas w katalogu Windows \ Temp tworzy się olbrzymia ilość plików o nazwach typu NODXXX.tmp. Dziś 65 000, kiedyś 120 000 sztuk.

 

Usuwam je, ale tworzą się znów po jakimś czasie.

 

Skasowanie zawartość katalogu C:\Windows\Temp.

 

Pozdrawiam,

Extras.Txt

OTL.Txt

post-257-0-36562700-1294017857_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wiem co robić z tymi Nod****.tmp ?

Z tych linków co dał ci Dawid -rozwiązania na to prawdopodobnie wciąż nie ma -jako obejście problemu proponuje się wyłączenie w ESET funkcji skanowania w tle

-tutaj jest najbogatsza dyskusja http://www.wilderssecurity.com/showthread.php?t=278935&page=2 ....lub zmienić soft ochronny

 

Ten program net-log tworzy na dysku C: raport net-log.txt -dostarcz go tu.

Odnośnik do komentarza

- Przeskanowałem kompa programem Exterminate It! - nie znalazł jednak żadnej infekcji związanej z NOD1.tmp (ale wszystkie pliki NODxxx.tmp usunąłem wcześniej ręcznie).

- W ESET - ustawienie parametrów technologii ThreatSense odhaczyłem: "Uruchom skanowania w tle z niskim priorytetem"

- Zrobiłem jeszcze optymalizację systemu, defrag rejestru, itp.

W tej chwili laptop i internet chodzą już normalnie. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc. Odezwę się, jak znów zaleją mnie te tempy z NODa i spowolni neta.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez picasso
Zbędne załączniki oraz linki do wątpliwego reputacją Exterminate-it usunięte. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...