Skocz do zawartości
GOTENROT

Zmiana języka wyświetlania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam windows 7 professional 32 bity.

Przywiozłem sobie z Anglii laptopa z angielską wersją systemu, czy istnieje sposób na zmianę języka na polski. Próbowałem tak jak piszą na stronie http://windows.microsoft.com/pl-pl/windows-vista/change-the-display-language ale to nic nie dało. Z tego co wyczytałem na innych forach muszę ściągnąć odpowiedni pakiet i go zainstalować, tylko nie wiem skąd go pobrać i w jaki sposób go zainstalować. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ściągnąłem pakiet językowy z tej strony

http://www.itechtics.com/windows-7-sp1-language-packs-direct-download-links-kb2483139/

i robię wszystko tak jak w opisie ale w wierszu poleceń wyskakuje mi błąd, nie można odnaleźć pliku.

Czy jak się już ściągnie te pakiety to coś trzeba z nimi zrobić zamienić na jakiś inny format.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak, podany exec należy przekształcić na plik .cab (literowo-cyfrowy ciąg w nazwie zamień na lp.cab) używając do tego aplikacji exe2cab.

Reszta jak w opisie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przypuszczam że prosta zmiana rozszerzenia spolszcenia nie przyniesie efektu. Tu potrzebna jest wersja lp.cab.

Mam takie spolszczenie ale mogę wstawić na jutro po południu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zappa - będę bardzo wdzięczny.

Wiesław - spróbowałem tak jak napisałeś, też wyskoczył błąd ale dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie - plik lp.cab w tej wersji jest wystarczający. Nie potrzeba nic więcej. Wiem, bo sam korzystałem z tego tutoriala.

Za powyższy komunikat odpowiada błąd składni polecenia, czyli brak dwukropka po literze dysku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągnąłem plik i wprowadziłem w wiersz poleceń na początku zaczął się jakiś proces a po kilkunastu sekundach został przerwany, screen poniżej

post-3869-0-48730400-1410795505_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam SP1. Ściągnąłem plik dokładnie z tej strony, którą podałem, są tam paczki dla 32 i 64 bitowych systemów. Żeby się jeszcze upewnić ściągnąłem ten plik, którego link zamieściłeś ostatnio. I nic znów pokazał się błąd w wierszu poleceń.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa rózne powody dlaczego nie możesz zainstalować paczki.

1. Wadliwa paczka (mało prawdopodobne)

2. Oprogramowanie zabezpieczające. Blokuje zmiany w systemie. Do całkowitej deinstalacji wszelkie antywirusy i firewalle.

3. Uszkodzony system.

4. Inny sposób na uruchomienie wiersza polecenia

start - wszystkie programy - akcesoria - zprawokliku na wiersz polecenia - uruchom jako admin

5. Deaktywacja UAC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak mam SP1. Ściągnąłem plik dokładnie z tej strony, którą podałem, są tam paczki dla 32 i 64 bitowych systemów. Żeby się jeszcze upewnić ściągnąłem ten plik, którego link zamieściłeś ostatnio. I nic znów pokazał się błąd w wierszu poleceń.

Poprzedni zrzut CMD pokazuje próbę aplikowania w ogóle nieodpowiedniego pakietu 64-bit w wersji słowackiej ...~_amd64-sk-SK~..... Niby poprawiłeś się i inny plik potem wziąłeś, ale nie wiadomo co Ty widzisz obecnie w oknie po zmianie pliku. W związku z tym:

GOTENROT, proszę pokazać na obrazkach co robisz, krok po kroku, od pobrania pliku pakietu do jego finalnego przekształcenia i wszystkie komendy w oknie CMD.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już wiem gdzie popełniłem błąd. Teraz wszystko zainstalowało się poprawnie.

Wielkie dzięki artus.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...