Skocz do zawartości

Plik nie może zostać zapisany - Firefox


Fix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ściągam przez Firefox'a, kładę się spać, wstaję i komunikat tupu:

Plik XYZ nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego. Należy spróbować później lub skontaktować się z administratorem serwera.

Przez ten błąd muszę pliki ściągać od nowa i wtedy już jest dobrze :|

 

Jako że ściągam parę plików obecnie i niemożliwym jest abym zmieniał lokalizację (bo na pewno się to co ściąga "popsuje") i zamykam kompletnie Firefox'a

Macie jakiś lek na to ? Racja, w sieci dużo ale nic konkretnego.

 

 

Firefox 4 ostatnia testowa

Win 7

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

1. Przejdź na FF 3.6.13 - to jest ostatnia stabilna, nie wiem, jak pod tym względem wygląda sytuacja z wersją testową, ale mogą być błędy. Zgłoszenie do Mozilli mile widziane...

2. Z jakich serwerów pobierasz. Czy to dotyczy jednego, czy wielu?

3. Czy w tym czasie nie masz problemów z siecią? Odsyłam do programiku, który Ci podałem w poprzednim temacie.

4. Jak wygląda sytuacja w innych przeglądarkach (polecałbym sprawdzić na Operze)?

5. Czy nie wygasa Ci w nocy dzierżawa adresu? Odsyłam do punktu 3, w logu z programiku powinno się wszystko pokazać.

 

Nawiasem mówiąc, do większych downloadów lepszy jest JDownloader albo inny menedżer pobierania.

Odnośnik do komentarza

1. Ja właśnie jeden z tych testerów betów Liska, którzy szukają rozwiązań na innych stronach aby dokładniej przedstawić ewentualny błąd FF.

2. Chomikuj (pl)

3. Jak wystąpi błąd na GoogleChrome o dam znać

4. GoogleChrome, zobaczę rano i napiszę

5. Wygasa 21grudnia (cmd - ipconfig/all)

 

Najlepszy jak dla mnie jest FlashGet, który niestety źle interpretuje linki z portalu xyz (czyt. pkt 2). Rzadko pobieram duże pliki inaczej niż przez akceleratora.

 

 

(Taki OT - Czy provider zmieni mi na moje żądanie IP ?)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...