Skocz do zawartości

Przeglądarki przekierowują domeny globalne


broc

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wpisaniu w pasku wyszukiwania jednego słowa, przeglądarki traktują to jako domenę globalną. Może nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, iż wszystkie domeny globalne przekierowują mnie na serwery kei.pl. Nie ważne jaka nazwe wpiszemy, jesli nie jest oddzielona spacja zawsze przerzuca mnie na kei. Sytuacja ze screena. Skanowałem już system kilkoma programami i usunąłem większość śmieci, ale to nie pomogło. DNSy są czyste. Proszę o sugestie i rady jak to zwalczyć

 

Dzięki

 

 

ed. dodane brakujące pliki

FRST.txt

OTL.Txt

post-13089-0-41308500-1396552528_thumb.png

Addition.txt

Extras.Txt

Shortcut.txt

Edytowane przez broc
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę, do działu Sieci. Nie ma oznak infekcji, efekt zresztą jej nie sugeruje. Użyłeś słowa "przeglądarki", czy mam rozumieć, że efekt występuje też na Internet Explorer? Jeśli chodzi o Firefox, to po prostu sprawdź czy masz włączone wyszukiwanie w tym pasku. W pasku adresów wklep about:config i ENTER. Wyszukaj keyword.enabled. Ta wartość ma być ustawiona na true, by szukanie działało.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

1. Na wszystkich przeglądarkach jest ten sam efekt. Mam zainstalowany Firefox, Chrome oraz IE11.

2. keyword.enabled jest ustawiona na true.

 

Przeszukując  zagraniczne fora natknąłem się na info, że mój router może być zainfekowany. Sprawdziłem to i nie jest tam nic podmienione. Dla pewności przywróciłem go jeszcze do ustawień fabrycznych.

 

Edit.

To wina repeatera. Nie brałem tego wcześniej pod uwagę, ale zacząłem grzebać w tym i próbować różnych konfiguracji podłączenia do Internetu. Mam Winstars WS-WN513N2.

Edytowane przez broc
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...