Skocz do zawartości

Windows XP Professional 2002 bardzo spowalnia


zdzicha

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, już zgłaszam. Te wpisy należy zignorować. AdwCleaner próbuje usuwać rzeczy poprawne, to są klucze ATI, stąd ich usunięcie przez AdwCleaner skutkuje błędami ATI.

 

Co do AdwCleaner:

- Mnie chodziło o co innego. Ja punktuję że zajmowanie się teraz antywirusami, skanerami czyszczącymi jest rzeczą podrzędną i nie rozwiąże tu bieżących problemów. Obecnie problemem nadrzędnym jest dysk.

- W kwestii AdwCleaner: to nie jest taki skaner jak CCleaner. Podstawowa zasada jest taka, by najpierw odinstalować program adware przez Dodaj/Usuń i z przeglądarek, dopiero po tym poprawia się AdwCleaner, nie należy go używać jako zastępstwo dla naturalnych deinstalacji. Ponadto, trzeba uważać co on usuwa, bo jak widać może się niestety mylić.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dysk w partcji C jest uszkodzony i ja nie dam rady go naprawic więc trza będzie kupic nowy. Ponieważ przy grudniowych problemach z kompem wyjściem A jawiła się reinstalka systemu przerzuciłam wszystko moje na dysk D, nie ma tego dużo więc skopiowaliśmy na dynks.

Po odkryciu tej strony i możliwości skorzystania z pomocy Twojej  i Wiesława pojawiła się opcja B - wyczyścic kompa ze śmiecioków i zdiagnozowac problem. Tak sie stało i serdecznie za to dziękuję.

I teraz mam opcję konieczną C - nowy dysk.

Ponieważ mój system niestety przestaje byc na czasie, muszę zainwestowac w nowy, lepszy (667 - nowy lepszy szatan ;)),

dysk+system=wydatki, na które teraz nie mam, ergo - póki mój kompik działa bedę chuchac i dmuchac, bo i tak padnie i tak, a dane mam zabezpieczone.

Odnośnik do komentarza

dziękuję S..., zapoznałam się z programem i znalazłam jeszcze inne, uzupełniające instrukcje na elektrodzie i pclab, poskładam to do kupy i zrobię rozpiskę działań, ze spokojem w pon - jak spacyfikuję domowników precz ;)

w razie niejasności pozwolę sobie skorzystać z Twojej pomocy

p.s. spodziewałam się niewiadomojakskomplikowanego a wystarczy podać prawidłowe parametry i klikać co trzeba, jak w każym innym "diagnostyku"

pzdr

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, zrobiłam co trzeba Victorią - załączam vlogi, najpierw wersją 4.47, potem jeszcze (dla spokojnosci ;) ) smart wersją 4.46 i Cristalem, wygląda na to, że dysk uratowany :)

S1944 - DZIĘKUJĘ :)

Picasso - DZIĘKUJĘ za wszystkie rady, szczególnie za uwrażliwienie na podstępne instalatory - przekazuję tę wiedzę dalej

wiesław531 - to, że ktoś jest laikiem nie oznacza z automatu, że jest tumanem ;)

 

ponieważ wszystkie reinstalacje i diagnostyka zostały zakończone usunęłam diagnostyki z kompa, zostawiłam tylko TFC;

co do antywirusa zainstalowałam WSA (znalazłam za friko na 180 dni)

komp oddycha pełną piersią - tak jak ja :)

vlog.txt

vlog 2.txt

vlog 3.txt

post-12460-0-51562500-1390836307_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza

po restarcie system sam zarządził chkdsk, jakaś wartość kontrolna była niepoprawna, usunął uszkodzony segment rekordów pliku 11657, jakieś wpisy do indeksu pousuwał, uporządkował niewielkie niespójności i oczyścił nieużywane wpisy i deskryptory, wykrył wolne miejsce i wprowadził poprawki do systemu plików,

zrobiłam jeszcze jednego Cristala "dla spokojności"

jest gut :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...